Opublikowano zdjęcie księcia Louisa z okazji jego szóstych urodzin

Księżniczka Walii

Książę i księżna Walii opublikowali zdjęcie księcia Louisa z okazji jego szóstych urodzin. To zdjęcie pochodzi od osoby trzeciej i nie zostało zweryfikowane przez CNN.CNN

Książę Wielkiej Brytanii i księżna Walii We wtorek opublikowano nowe zdjęcie księcia Louisa z okazji jego szóstych urodzin – pierwsze w historii opublikowane przez rodzinę. Wybuchł skandal związany z obróbką zdjęć W zeszłym miesiącu.

Na zdjęciu widać, jak Louis – czwarty w kolejce do brytyjskiego tronu – uśmiecha się do kamery, leżąc na kocu.

Zdjęcie, opublikowane we wtorek na oficjalnych kontach pary w mediach społecznościowych, przypisuje się Katarzynie, księżnej Walii i nie zostało zweryfikowane przez CNN.

Źródło królewskie podało, że mieszkańcy Walii byli wdzięczni za wiadomości urodzinowe dla Louisa i zdjęcie 42-letniej Kate, które otrzymała w Windsorze w ciągu ostatnich kilku dni.

Źródło podało, że był to „bezprecedensowy moment” dla rodziny Walii, gdy księżniczka wracała do zdrowia.

To był trudny czas dla rodziny, kiedy Kate ogłosiła, że ​​jest na wczesnym etapie chemioterapii. Rak w zeszłym miesiącu.

„Rodzina wiedziała, że ​​poprosiła o prywatność podczas rekonwalescencji księżniczki, jednak w sumie chciała udostępnić zdjęcie na swoich kanałach w mediach społecznościowych w ramach podziękowania tym, którzy przesłali życzenia urodzinowe” – kontynuowało źródło.

Źródło podało, że zdjęcie nie zostało poddane obróbce. Zmienione w zeszłym miesiącu zdjęcie Catherine i jej rodziny wzbudziło obawy dotyczące przejrzystości i uczciwości.

Tradycją stało się, że William i Catherine co roku udostępniają nowe zdjęcia z urodzin swoich dzieci. Kate w przeszłości wykonywała wiele portretów i jest zapaloną fotografką.

Jednak podczas kilku wydarzeń znani profesjonalni fotografowie, w tym Mario Destino, Chris Jackson i Millie Pilkington, wykonali kilka współczesnych portretów.

Wales co roku publikował uroczyste zdjęcie Lewisa z okazji jego urodzin. Ostatni raz widziano go publicznie podczas tradycyjnego rodzinnego spaceru z mamą w Boże Narodzenie w Sandringham Gardens.

Najnowsze oficjalne zdjęcie najmłodszego członka rodziny Walii prawdopodobnie po raz pierwszy zostanie poddane wnikliwej analizie od czasu, gdy zdjęcie z Dnia Matki wywołało skandal w zeszłym miesiącu.

Opublikowane przez Pałac Kensington Oficjalne zdjęcie rodzinne, rzekomo zabrane przez księcia Williama, później okazało się fałszywe. Fotografia Powinienem był przestać wywołały szalone spekulacje, że księżniczka wycofała się z życia publicznego po styczniowej operacji żołądka.

Jednak w ciągu kilku godzin od jego wydania pojawiło się kilka międzynarodowych wiadomości Wyciągnął zdjęcie z obiegu Powołując się na obawy dotyczące manipulacji u źródła.

Podczas gdy sokole oczy królewskich obserwatorów nadal wypatrywały dziur w potencjalnych anomaliach, Kate – jak wielu ją zna – wzięła na siebie odpowiedzialność za powstały chaos.

W krótkim oświadczeniu opublikowanym wcześniej na Twitterze X powiedział, że zajmował się montażem „jak wielu fotografów-amatorów” i „chciał przeprosić za zamieszanie”.

Do drugiej rundy kontrowersji doszło kilka tygodni później Zidentyfikowano kolejne oficjalne zdjęcie Obsługiwane cyfrowo.

Getty Images 19 marca zdjęcie zmarłej królowej Elżbiety II z wnukami i prawnukami, wykonane przez Kate i opublikowane przez pałac w zeszłym roku, zostało „poprawione cyfrowo”. Analiza CNN wykazała oznaki zmian w 19 lokalizacjach.

Otrzymuj nasz bezpłatny biuletyn Royal

Subskrybuj Royal News CNNCotygodniowa depesza o rodzinie królewskiej, tym, co robi w miejscach publicznych i co dzieje się za murami pałacu.

22 marca księżniczka ujawniła, że ​​badania pooperacyjne wykazały nieokreślony nowotwór. To było „niezwykle trudne kilka miesięcy” – Kate poprosiła opinię publiczną o prywatność w bardzo osobistej wiadomości wideo.

Rodzina nie zwracała na siebie uwagi podczas szkolnych wakacji wielkanocnych, ale William wznowił obowiązki służbowe Zeszły tydzień.

Podczas wizyty w ośrodku redystrybucji nadwyżek żywności książę obiecał „zaopiekować się” Kate w zamian za wyrobienie kart zdrowia dla żony i ojca. Król Karol III również wycofał się z obowiązków publicznych po ujawnieniu na początku tego roku własnej diagnozy raka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *