Osoby nie szukające autografu Buccaneers WR Mike Evans

Interakcja po meczu między dwoma działaczami gry a odbiornikiem Tampa Bay Buccaneers Mike Evans Nie uwzględniono prośby o podpisy, poinformowała NFL w oświadczeniu we wtorek.

Po przegranej 21-3 przez Buccaneers z Carolina Panthers w niedzielę, Film nagrany przez 1340 AM Fox Sports Sędzia boczny Jeff Lambert i sędzia liniowy Trip Sutter nazwali imię Evansa. Evans napisał coś na karcie, którą mu dali.

Układ zbiorowy pracy pomiędzy NFL a Stowarzyszeniem Sędziów NFL zabrania sędziom zwracania się do zawodników i trenerów po autografy. Urzędnicy mogą otrzymać autografy i pamiątki na cele charytatywne, ale prośby te muszą przejść przez oficjalny wydział ligi.

Jednak po rozmowach z zaangażowanymi osobami liga ustaliła, że ​​Lamberth i Sutter nie prosili o autografy. Liga nie wyjaśniła, dlaczego zadzwonili do Evansa ani o czym rozmawiano podczas rozmowy. W odpowiedzi na kolejne pytanie rzecznik NFL powiedział, że liga nie ma żadnych innych szczegółów, którymi mógłby się podzielić.

Prośba NFLRA o komentarz nie została natychmiast zwrócona.

W oświadczeniu NFL nie wspomniano o dyscyplinie żadnego z oficjalnych, ale liga dodała: „Zarówno Lamberth, jak i Sutter przypomnieli sobie, jak ważne jest unikanie nawet pozorów niestosowności podczas interakcji z zawodnikami, trenerami i personelem klubu w dniu meczu – w tym przed i okresy po meczu.”

Lamberth jest w swoim 21. sezonie NFL, a Sutter w czwartym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *