Partnerzy Ubera z firmami Yellow Taxi w Nowym Jorku

Nowojorczycy, którzy zamawiają przejazd na procesorze Ubera, mogą wybrać żółtą taksówkę w ramach nowego partnerstwa między Wright-Hail a dwoma firmami zajmującymi się technologiami taksówkarskimi.

Opcja taksówki rozpocznie się później tej wiosny i będzie dostępna dla wszystkich kierowców Ubera w Nowym Jorku, powiedział Uber.

Kierowcy Ubera zapłacą taką samą cenę za żółtą taksówkę, jak za samochód UberX, który według Ubera jest podstawową osobistą przejażdżką. Tak jak obecnie w przypadku wszystkich przejazdów Ubera, przed zamówieniem podróży otrzymasz w aplikacji zaliczkę.

Żółte kopiarki, które odpowiedzą na Uber App Hail, będą również przewidywać cenę przejazdu i będą mieć możliwość zaakceptowania lub odrzucenia go w ramach umowy. O partnerstwie Ubera i firm taksówkarskich Curb i CMT poinformował w czwartek The Wall Street Journal.

Partnerstwo Uber-Taxi wywodzi się z branży żółtych taksówek w Nowym Jorku Zniszczony przez infekcję koronawirusem Ponieważ coraz więcej osób pracuje w domu, wielu turystów wyjechało.

Ale jeszcze przed epidemią taksówkarze stracili pieniądze na usługi przejazdów Ubera i Lyfta i stanęli w obliczu finansowej ruiny. Pożyczanie Kup medale – pozwolenia wydawane przez miasto na posiadanie żółtego wózka – po podwyższonej cenie.

Uber zmierzył się z własnymi wyzwaniami podczas epidemii, starając się znaleźć wystarczającą liczbę kierowców, aby zaspokoić popyt. Nowe partnerstwo pomaga złagodzić deficyt i zapewnia firmie większe przychody, ponieważ pobiera opłaty za każdą zamówioną jazdę za jej pośrednictwem.

Nowe partnerstwo Uber-Taxi nie wymaga zgody miejskiej komisji taksówek i limuzyn, która nadzoruje branżę taksówkarską, jednak urzędnicy miejscy powiedzieli, że agencja nadal będzie nadzorować zasady obowiązujące taksówkarzy.

Nowojorczycy nadal mogą jeździć po ulicy żółtymi taksówkami.

Uber powiedział, że w nadchodzących miesiącach przedstawi więcej szczegółów na temat opcji taksówki. Uber już współpracuje z flotami taksówek i firmami technologicznymi w innych miastach na całym świecie, dzięki czemu pasażerowie Ubera mogą zamawiać taksówki w aplikacji.

„Uber ma długą historię współpracy z branżą taksówkarską, która zapewnia kierowcom dodatkowe sposoby zarabiania i inną opcję transportu dla Ubera” – powiedział Andrew McDonald, starszy wiceprezes ds. operacji i operacji biznesowych w Uber. „Nasze partnerstwo z taksówkami jest wyjątkowe na całym świecie i cieszymy się, że możemy współpracować z firmami zajmującymi się oprogramowaniem taksówkarskim CMT i Curb, co przyniesie korzyści taksówkarzom i wszystkim nowojorczykom”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *