Trump pozwał Hillary Clinton, DNC i innych, oskarżając ją o spisek w celu powiązania jej kampanii z Rosją.

Pozew prawdopodobnie został sfinansowany przez Trumpa, który przez lata był oskarżony o knucie przeciwko niemu „głęboko zakorzenionego” spisku – w tym byłego dyrektora FBI. James Comey I inni oficerowie FBI, emerytowany brytyjski szpieg Christopher Steele I jego współpracownicy i kilku doradców kampanii Clintona.

Pod przykrywką „anty-badań”, „analizy danych” i innych taktyk politycznych, oskarżeni starali się podważyć zaufanie publiczne, „pozew złożony w sądzie federalnym w stanach Floryda”. Pracowali razem w jednym, egoistycznym celu: Donaldzie J. Obrażanie Trumpa ”.

Na 108 stronach wielu przeciwników politycznych Trumpa zostało skazanych i podkreśla żale, na które narzekał od lat. Mówi, że Demokraci i urzędnicy rządowi popełnili wiele przestępstw, od spisku oszustwa po złośliwą sprawę, oszustwa komputerowe i kradzież poufnych danych internetowych. Pozew domaga się ponad 24 milionów dolarów odszkodowania i zadośćuczynienia.

W tym przypadku jest kilka błędów merytorycznych i te same duże lub przesadzone fałszywe twierdzenia Trumpa. Dziesiątki razy.

Pozew cywilny twierdzi, że Trump zatrudnił prawników i badaczy do opracowania informacji łączących Rosję z Rosją, mając nadzieję na wykorzystanie szansy na wygraną w 2016 roku. Wspomagani przez „wyznawców Clintona” z FBI, nadużyli swoich uprawnień, aby przeprowadzić śledztwo z powodu politycznej wrogości.

John Podesta, lider kampanii Clinton w 2016 roku i jeden z oskarżonych w tej sprawie, napisał na Twitterze, że część sprawy może być „kapturą”.

„Czy uważasz, że Trump złożył tę sprawę w nadziei, że wezwie Władimira Putina na świadka? Zeznanie Trumpa powinno być krzykiem”. Napisał Podesta.

CNN zwróciło się do kilku oskarżonych o komentarz. Niektórzy z adwokatów oskarżonych wymienionych w sprawie nadal ją analizowali w czwartek.

„Nie mieliśmy okazji przeczytać skargi, ale gdybyśmy znali byłego prezydenta, byłoby w tym bardzo mało prawdy” – powiedział Aidan Goyalman, były agent FBI reprezentujący Petera Stroke’a.

Kampania Clintona opłacała badaczy za kopanie brudu na temat Trumpa i Rosji, a demokraci o dobrych koneksjach przekazali niektóre ze swoich ustaleń organom ścigania, wierząc, że należy zbadać ewentualne powiązania Trumpa z Rosją. Zarzuty w sprawie były wcześniejsze Usunięto przez Generalnego Inspektora Sądownictwa oraz sprawozdanie dwustronne Senacka Komisja Śledcza.

Specjalny doradca John Durham przez ostatnie trzy lata badał szereg zachowań wspomnianych przez Trumpa w jego sprawie. Durham nie posunął się tak daleko, jak twierdzi Trump.

Durham wniósł w czwartek pozew przeciwko trzem oskarżonym w sprawie przeciwko Trumpowi. Durham potwierdził przestępstwo byłego prokuratora FBI z downline Kevin KlinsmithByły doradca Trumpa, który miał szerokie kontakty z rosyjskimi agentami, przyznał się do zmiany e-maila na poparcie nakazu inwigilacji przeciwko niemu.
Durham oskarżył również Clintona o prowadzenie kampanii Michael Sussman Okłamał FBI, kogo reprezentował podczas jesiennego spotkania w 2016 r. w sprawie stosunków Trump-Rosja. Durham oskarżył Sussman o potajemne przekazywanie FBI podejrzeń dotyczących Trumpa w ramach kampanii na rzecz Demokratów, w tym Clintona. Durham oskarżył również Steela o to, że jest głównym źródłem informacji dla jego niesławnego dokumentu. Igor TansenkoOkłamał FBI w 2017 roku o swoich kontaktach w sprawie dokumentu. Zarówno Sussman, jak i Donchenko walczą z zarzutami.
Sprawa Trumpa zakłada, że ​​Clinton i inni oskarżeni spiskowali, aby sprowokować „bezpodstawne śledztwo” FBI w sprawie możliwości wspólnego przedsięwzięcia Trumpa i Rosji w wyborach w 2016 roku. Kilku sędziów federalnych potwierdziło legalność procesu, który został później przejęty Doradca specjalny Robert Mueller I ujawnił dziesiątki kontaktów między sojusznikami Trumpa a rosyjskimi urzędnikami.

Śledztwo ujawniło, że Rosja interweniowała, aby wygrać wybory w 2016 r. poprzez operację hakerską i ligową przeciwko Clinton oraz wyrafinowaną kampanię dezinformacyjną wymierzoną w amerykańskich wyborców w mediach społecznościowych. Kampania Trumpa miała na celu wykorzystanie rosyjskiej interwencji, chociaż śledztwo wykazało, że Trump nie ustanowił kryminalnego spisku między swoimi doradcami a jakimikolwiek Rosjanami.

Trochę Eksperci prawni Sprawa Trumpa szybko zaważyła w czwartek, odrzucając ją jako niegodny chwyt polityczny.

Carter Page, były doradca Trumpa ds. kampanii prezydenckiej, pozwał w czwartek kilka osób wymienionych jako oskarżeni Trumpa, ale jego sprawa koncentrowała się na naruszeniu jego praw do prywatności podczas śledztwa FBI w Rosji.

Ta historia została zaktualizowana o więcej szczegółów.

Hannah Rabinowitz z CNN przyczyniła się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *