Policjant aresztujący Justina Timberlake’a za pomocą DWI uznany za „zbyt agresywnego” nowicjusza

Zidentyfikowano młodego policjanta po tym, jak na początku tygodnia rzekomo zatrzymał gwiazdę muzyki pop Justina Timberlake’a za jazdę pod wpływem alkoholu.

Z raportu więźnia wynika, że ​​funkcjonariusz Michael Arkinson, lat 23, mieszka w Sag Harbor w stanie Nowy Jork. Otrzymane przez Daily Mail Sobota.

Mieszkaniec Long Island w stanie Nowy Jork – wcześniej zatrzymany przez policjanta z pokolenia Z – opisał go w sklepie jako „bardzo agresywnego” nowicjusza.

„Myślę, że Justin Timberlake padł ofiarą nadmiernie agresywnej policji w Zac Harbor” – powiedziała osoba, w artykule zidentyfikowana jedynie jako Spencer.

Według Daily Mail Michael Arkinson, który we wtorek aresztował Justina Timberlake’a w Nowym Jorku, ma złą reputację. Ruhawkowie
Jeden z mieszkańców nazwał 23-letniego funkcjonariusza „zbyt agresywnym”. instagram/mike_arkinson

Spencer powiedział, że Arkinson, który w tym miesiącu kończy 24 lata, zatrzymał go za zawrócenie, gdy nikogo w pobliżu nie było, ale ostatecznie wypuścił go z ostrzeżeniem.

„To nie sezon, nikogo nie ma w pobliżu” – dodał kierowca. „To był chwyt reklamowy. Poczułam się, jakby mnie do tego wciągnął.

Spencer, która oświadczyła, że ​​brała wówczas udział w rozmowie telefonicznej, ponownie skontaktowała się z Orkinson w sprawie rozmowy przez jej telefon komórkowy.

„Myślałem, że da mi spokój, więc pojechałem 25 mil na godzinę, aby dostać się do Y w East Hampton” – powiedział Spencer. Niezadowolony nowojorczyk powiedział, że otrzymał bilet za 145 dolarów.

Arkinson aresztował Timberlake’a za jazdę pod wpływem. Sag Harbor PD/MEGA
Według naocznego świadka 43-letni zdobywca nagrody Grammy nie miał pojęcia, kim jest. Mega

Mieszkańcy eleganckiej dzielnicy Hamptons na Long Island przezwali Arkinsona „Nazistą z Sac Harbor” i „Małą Rudowłosą Tips-T”.

Pochodzący z tej dzielnicy Arkinson przed rozpoczęciem gry uczęszczał do South Hampton High School. Lacrosse na Uniwersytecie Rogera Williamsa.

Według doniesień, po ukończeniu akademii policyjnej w 2022 r., w marcu tego roku został awansowany na pełnoetatowego oficera w Sag Harbor.

Page Six skontaktował się z Akinsonem i jego wydziałem policji w celu uzyskania komentarza, ale nie otrzymał od razu odpowiedzi. Przedstawiciel Timberlake’a odmówił komentarza.

Timberlake wyraził obawę, że aresztowanie za DWI „zrujnuje” jego obecną światową trasę koncertową. Douga Kuntza
Według źródła Page Six Arkinson zapytał go: „Jaka trasa?” on zapytał. Douga Kuntza

Na początku tygodnia informowaliśmy, że Arkinson nie wie, kim jest 43-letni zdobywca nagrody Grammy.

„Justin powiedział pod nosem: «To zrujnuje trasę»” – podało we wtorek źródło Us. „Strażnik odpowiedział: «Jaka wycieczka?» Justin powiedział „światową trasę koncertową”.

Timberlake został zatrzymany i ukarany przez policję w Sag Harbor tuż po północy we wtorek za rzekome przejechanie znaku stopu.

Usłyszał zarzuty prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości i ukarany mandatem za niezastosowanie się do znaku stopu i niezastosowanie się do pierwszeństwa przejazdu.

Piosenkarka „Mirrors” opuściła sąd we wtorek rano w okularach przeciwsłonecznych i czarnej czapce z daszkiem.

Timberlake powrócił na scenę w piątkowy wieczór w Chicago podczas swojej światowej trasy koncertowej Fangette Tomorrow. Getty Images dla Live Nation
Powiedział publiczności, że to był „trudny tydzień”. Getty Images dla Live Nation

Pomimo obaw, że jego trasa koncertowa zostanie przerwana przez aresztowanie, członek *NSYNC powrócił na scenę po aresztowaniu przez DWI w Chicago w piątkowy wieczór.

Piosenkarka „SexyBack” krótko wspomniała o swoim aresztowaniu podczas występu, mówiąc tłumowi wiwatujących fanów: „To był ciężki tydzień”.

Doszedł do wniosku: „Wiem, że czasami trudno jest kochać, ale kochasz mnie odwzajemniając”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *