Przyczyną śmierci Andre Braughera był rak płuc – The Hollywood Reporter

Przedstawiciel Andre Pragera potwierdził, że przyczyną śmierci był rak płuc Reporter z Hollywood.

Braugher zmarł w poniedziałek w wieku 61 lat po, jak stwierdził jego przedstawiciel, „krótkiej chorobie”.

Grał głównego śledczego Det. Frank Pembleton w NBC Morderstwo: Życie na ulicy Przez pierwsze sześć sezonów cieszącego się dużym uznaniem serialu w serialu komediowym Fox-NBC z lat 2013–2021 wystąpił inny policjant, kapitan Raymond Holt. Brooklyn Dziewięć-Dziewięć.

Swoją pierwszą nagrodę Emmy zdobył w 1998 roku dla najlepszego aktora pierwszoplanowego w serialu dramatycznym Zabójstwo Po jednym sezonie pojawił się jeden z najbardziej pamiętnych odcinków „Subway”. To dwuręczny film, w którym Pembleton próbuje dowiedzieć się, czy mężczyzna (Vincent D’Onofrio) został przygwożdżony między pociągiem metra w Baltimore i zepchnięty z torów peronu.

Zdobył swoją drugą nagrodę Emmy za miniserial FX z 2006 roku Złodziej.

Prager gra główną rolę męską w serialu kryminalnym Shonda Rhimes Netflixa i zakończył już zdjęcia do kilku swoich scen. Nie jest jasne, co showrunner serialu Paula Williama Davisa (Skandal) zrobi po jego śmierci.

Po jego śmierci napłynęły wyrazy uznania dla Pragera od byłych współpracowników i osobistości z branży, a wielu chwaliło jego charakterystyczne role i sukcesy jako znakomitego czarnoskórego aktora charakterystycznego. Szczere słowa zostały opublikowane w mediach społecznościowych, w tym w wiadomościach od Terry’ego Crewsa, Davida Simona, Chelsea Peretti, Joela McKinnona Millera, Dirka Blockera, Reeda Diamonda, Mike’a Royce’a i Josha Lucasa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *