Samsung Unpacked blog na żywo: Galaxy Z Fold 4, Galaxy Z Flip 4, Galaxy Watch 5 i więcej

Aktualizacja

(Źródło zdjęcia: Evan Blass)

Kolejne urządzenie, które zobaczymy dzisiaj Samsung Galaxy Buds Pro 2. Jak pewny siebie? Cóż, przeciek Evan Blass podzielił się tym, co mówi, że są renderami nowych „pąków”I na pewno są prawdziwe – więc powiedzmy, że jesteśmy pewni tego też.

Nie widzieliśmy wielu wycieków Buds Pro 2 na telefonach Samsunga lub urządzeniach do noszenia, ale spodziewamy się, że będą one oferować aktywną redukcję szumów (ANC), nieco dłuższą żywotność baterii i obsługę 24-bitowego dźwięku. Uważamy, że będą trzy kolory, które Pan Blass pokazał powyżej.

Renderowanie Samsung Galaxy Watch 5 Pro

(Źródło zdjęcia: WinFuture)

Galaxy Watch 5 Pro to najbardziej ekscytujący z nowych modeli. Widzieliśmy sporo przecieków na ten temat, z których największy (i najnowszy) jest Jeden z niemieckiej strony WinFutureTwierdzi, że ma 45 mm z dużym wyświetlaczem AMOLED 450 x 450 1,36 cala i super wytrzymałą konstrukcją dzięki szafirowemu szkłu z przodu i tytanowej obudowie.

Mówi się również, że ma mocną baterię 590 mAh – która powinna zapewnić do 80 godzin pracy na jednym ładowaniu. Aha!

Galaxy Watch 5 Pro (po lewej) i Galaxy Watch 5 (po prawej)

(Źródło zdjęcia: WinFuture)

Do tej pory koncentrowaliśmy się na dwóch nowych składanych urządzeniach Samsunga – ale spodziewamy się, że urządzenia niemobilne pojawią się dzisiaj na Unpack. To jest Zegarek Samsung Galaxy 5 zasięg i Samsung Galaxy Buds Pro 2.

Zacznijmy od zegarka 5. Rozważamy zeszłoroczny Galaxy Watch 4 Najlepszy smartwatch z AndroidemAle z Zegarek Google Pixel W październiku nowy model będzie musiał być jeszcze lepszy, aby wyprzedzić konkurencję.

Lub nowy Próbki Spodziewamy się, że trzy z nich zostaną wprowadzone na rynek dzisiaj w postaci edycji standardowej, klasycznej i nowego wariantu „Pro”, ponieważ kolejne powinny działać dobrze.

Samsung Galaxy Z Fold 3

(Źródło zdjęcia: Przyszłość)

W ciągu ostatnich kilku lat Samsung zrobił wiele z aparatami, więc spodziewamy się, że będzie to kontynuowane w Galaxy Z Fold 4 i Galaxy Z Flip 4. The Fold potrzebuje lepszego sprzętu do aparatu, aby uzasadnić jego wyższą cenę i Flip. Potrzebuje trochę pracy nad oprogramowaniem i fotografią nocną.

Na szczęście Samsung przeszedł ostatnio długą drogę. Nie spodziewamy się, że Galaxy Z Fold 4 czy Galaxy Z Flip 4 trafią na naszą listę. Najlepsze telefony z aparatemAle koreański producent telefonów może nas w tym roku zaskoczyć.

Samsung Galaxy Z Klapki 3 Recenzja

(Źródło zdjęcia: Przewodnik Toma)

Jest też Galaxy Z Flip 4, który ma spore pole do rozwoju. Przede wszystkim na uwadze (znowu) jest żywotność baterii. W przewodniku Toma Test żywotności baterii, Galaxy Z Flip 3 Nie mogłem nawet wytrzymać 6 godzin po 5 godzinach 43 minutach. To bardzo smutne.

Spodziewamy się w tym roku większej baterii i będzie bardziej energooszczędna Lwia paszcza 8 Plus Gen 1. Razem te dwa tworzą długowieczną Galaxy Z Flip 4.

Samsung Galaxy Z Fold 3

(Źródło zdjęcia: Przyszłość)

Gdzie powinien ulepszyć Galaxy Z Fold 4? Złożenie Galaxy Z 3? Pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, jest żywotność baterii. nasz Niestandardowy test żywotności baterii, Galaxy Z Fold 3 Udało się tylko 7 godzin, 52 sekundy. Smartfony średnio 10 godzin.

Trwałość jest problemem dla składanych, więc miejmy nadzieję, że tym razem Galaxy Z Fold 4 będzie jeszcze bardziej wytrzymały. Chcielibyśmy również zobaczyć ulepszony sprzęt kamery; Fajnie by było, gdyby Galaxy Z Fold 4 miał przynajmniej ten sam rozmiar Galaxy S22 Ultra.

Nieoficjalne rendery Samsunga Galaxy Z Flip 4 pokazują częściowo otwarty przód i tył

(Źródło zdjęcia: OnLeaks/91 Mobiles)

A co z Galaxy Z Flip 4? Ma też przeciek. Wyjątkowe specyfikacje obejmują 6,7-calowy składany wyświetlacz Dynamic AMOLED o rozdzielczości 2640 x 1080 i gęstości 425 pikseli na cal oraz częstotliwości odświeżania 120 Hz. Są to te same specyfikacje, co Galaxy Z Flip 3, ale na podstawie zdjęć wygląda na to, że ramki wokół ekranu są nieco cieńsze.

Oczekuje się, że wyświetlacz zewnętrzny będzie miał 1,9 cala i rozdzielczość 512 x 260. Aby zapewnić trwałość, panel pokrywy wykorzystuje Gorilla Glass Victus Plus. Bateria Galaxy Z Flip 4 ma być ogniwem o pojemności 3700 mAh (w porównaniu z 3300 mAh w Flip 3).

Wymiary Samsunga Galaxy Z Fold 4

(Źródło zdjęcia: Amazon Holandia)

Co wiemy o Galaxy Z Fold 4? Cóż, dzięki przeciekom z ostatniej chwili, dużo. W pełni oczekujemy, że składany będzie korzystał z procesora Snapdragon 8 Plus Gen 1 (powiedzmy pięć razy szybciej) i słyszeliśmy nowy aparat główny 50 MP. Ale A Wyciek aukcji Amazon 155,1 x 67,1 x 15,8 mm (lub 6,1 x 2,64 x 0,62 cala) po złożeniu (szerokość 130,1 mm lub 5,1 cala)

Przedni wyświetlacz Galaxy Z Fold 4 ma 6,2 cala, tak samo jak w zeszłym roku, ale ma proporcje 23,1:9 (nieco szersze niż Z Fold 3), a główny 7,6-calowy wyświetlacz ma 21,6. :18. Mówi się, że oba panele mają częstotliwość odświeżania 120 Hz.

Dzień dobry i witaj na blogu na żywo Samsung Galaxy Unpacked Tom’s Guide. Podsumujemy wszystkie przecieki z ostatniej chwili i pogłoski o spodziewanych urządzeniach na początku wydarzenia i przedstawimy wszystkie wiadomości, gdy tylko się rozpocznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *