„SNL” spędza noc na rozdaniu Oskarów z Willem Smithem

W swoim inauguracyjnym monologu „Saturday Night Live” prezenter i komik Jerot Carmichael obiecał, że nigdy tego nie zrobi. „Nie będę o tym mówić” – powiedział. Nawet nic nie powiedział Ono Było.

Ale „SNL” znalazł kilka sposobów na podchwycenie szeroko dyskutowanego incydentu z rozdania Oscarów w zeszły weekend. Will Smith spoliczkował Chrisa Rocka (były aktor „SNL”) po tym, jak naśmiewał się z Jady Pinkett Smith.

Slap przemówił bezpośrednio w skeczu, który został wyemitowany w połowie serialu, w którym zagrał Chrisa Redsmitha i Carmichaela Oscara jako wypełniacza miejsc, który był obok Smitha na kilka minut przed przedstawieniem swoich pomysłów przez Rocka.

Carmichael początkowo twierdził, że jest fanem Smitha, mówiąc, że docenia jego film „W pogoni za szczęściem” i nadal używa jego piosenki. „Ziki z tym” Jako jego dzwonek. Rock wszedł na scenę i zapytał, czy mogą zrobić sobie selfie, jak zauważyli.

Następnie usłyszałem dźwięk głosu Rocka: „Jada, kocham cię. 'GI Jane 2′, nie mogę się doczekać, aby to zobaczyć.

Red powiedział do Carmichaela: „Hej, zaraz wrócę, człowieku” i zostawił strzał.

Potem usłyszeliśmy klapsa i zobaczyliśmy, jak wyraz twarzy Carmichaela zmienia się z radosnego na zdezorientowany.

Kiedy Red od niechcenia wrócił na swoje miejsce, powiedział do Carmichaela: „Hej, skąd przybyłeś, człowieku?”. On zapytał.

Zszokowany Carmichael natknął się na jego odpowiedź: „Och, nigdzie, człowieku”, powiedział.

Red kontynuował rozmowę z Carmichaelem.

Wkrótce obaj połączyli siły z Kyle’em Mooneyem, który zajął inne miejsce, ignorując niewerbalne ostrzeżenia Carmichaela.

„Boże, czy jesteśmy obok Willa Smitha?” — krzyknął Mooney. „Muszę to napisać na Twitterze”. Spojrzał na swój telefon: „On ma tendencję”, nagle się zdenerwował.

Red, jeszcze bardziej odświeżony, przedstawił się Mooneyowi i zapytał: „Jak masz na imię?”. On zapytał.

„Nie – nie dali mi jednego” – odpowiedział zakłopotany.

Red powiedział, że ostatnie dwa lata były utrudnione przez spotkania Kovita, Zooma i – bo jego głos tu drży. „Czerwona rozmowa przy biurku”.

Kiedy zadzwonił telefon Carmichaela, próbował uniemożliwić mu odtwarzanie „Kettina Ziki Wit It”, ale Red powiedział, żeby go nie wyłączać. „Nie odpowiadaj na to, człowieku!” powiedział. „Niech to zabrzmi! Wszystko jest piękne, sir! ”

Na początku swojego monologu Carmichael powiedział, że nie będzie omawiał tego policzka – „Nie masz dość mówienia o tym?” Zapytał publiczność – ciągle zastanawiając się nad tym, nie opisując go i nie wymieniając jego uczestników.

Chociaż był podekscytowany tematem na początku tygodnia, Carmichael powiedział: „Do piątku złożyłem sobie przysięgę – obiecałem sobie, że nigdy więcej o tym nie będę mówić”. To zmieniło się po tym, jak Lorn Michaels, twórca i producent wykonawczy „SNL”, odwiedził jego garderobę, powiedział Carmichael.

„On był taki, myślę, że powinieneś o tym porozmawiać”, powiedział. „Powiedział, że naród powinien zostać uzdrowiony”.

Carmichael opowiedział także o swoim nowym specjalnym programie HBO „Rotaniel”. W nim jawi się jako homoseksualista. Odpowiadając na aplauz publiczności, Carmichael powiedział, że to „dobra, ale oczekiwana reakcja w Nowym Jorku”.

Kontynuował: „Dlatego tu mieszkam. Jeśli powiesz, że jesteś gejem w Nowym Jorku, możesz jeździć autobusem za darmo, a ludzie zaoferują ci pizzę. Szczerze mówiąc, jeśli jesteś gejem w Nowym Jorku, możesz zorganizować „Saturday Night Live”. To najlepsza rzecz, jaką możesz zrobić.”

W ostatnich chwilach swojej solówki Carmichael skorzystał z okazji, by zwrócić się do byłego prezydenta Obamy. – Niestety, mam dla ciebie kilka wieści, Barack – powiedział. – Nie podoba ci się to. Myślę, że powinieneś o tym porozmawiać, bo musisz do nas wrócić. Naród musi zostać uzdrowiony.

Głównym szkicem tego weekendu była parodia „Fox & Friends”, z udziałem Alexa Moffat, Heidi Gardner i Mikey Daya, Steve’a Duceya, Ainsley Airhardt i Briana Gilmida; Kenan Thompson i Kate McKinnon Sędziowie Clarence Thomas i Ginny Thomas; I Cecil Strong jako sędzia Jeanine Prov.

Szkicuj James Austin Johnson, który skończył w swojej ciągłej roli byłego prezydenta Trumpa, nie mógł się oprzeć, by podzielić się swoimi przemyśleniami na temat klapsa.

„Widziałem policzek” – powiedział Johnson, podobnie jak Trump. „Podobał mi się ten policzek. Hitch zrobił na mnie ogromne wrażenie. Ręka na haczyku. Zawsze wiedziałem, że Hitch ma rękę. Powiedział jednak, że Oscary były smutną nocą: „Takie zachowanie nie pomoże Kevinowi Jamesowi w umówieniu się z Allegrą Cole, powiem ci” – wyjaśnił.

Przy stole z aktualizacjami w weekend spikerzy Colin Jost i Michael Che nadal ścierali się – co jeszcze? – Klaskać.

Jost zaczął:

Przedstawiciele wywiadu twierdzą, że Władimir Putin został źle poinformowany przez doradców o tym, jak źle działa rosyjskie wojsko na Ukrainie. To tak, jakby agent Willa Smitha powiedział mu: „Zmiażdżyłeś to na rozdaniu Oskarów”. Will Smith – dla tych, których nie znasz – wszedł na scenę podczas rozdania Oscarów i został spoliczkowany po tym, jak Chris Rock żartował o Jadie Pinkett Smith. Myślę, że to haniebny czyn, który stanowi zły precedens Musisz chronić współmałżonka Na rozdaniach nagród.

Che dodał:

Will Smith, w swoim przemówieniu, powiedział: „Miłość sprawi, że będziesz robił szalone rzeczy”. Czy wiesz, co jeszcze sprawia, że ​​robisz szalone rzeczy? Zwariowany. Ale rozumiem, skąd pochodzi łuk. Nie można oczekiwać, że usiądziemy tam i będziemy patrzeć, jak ktoś inny wskakuje na jego żonę bez podpisania Narodowego Sojuszu Demokratycznego

Jost kontynuował serię:

Wczoraj Will Smith Zrezygnowany Z Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej. Nie poszedł, ale Jada spojrzała na niego w ten sposób. Gdyby Will Smith został wyrzucony, dołączyłby do niewielkiej grupy wyrzuconych z akademii, w tym Billa Cosby’ego, Romana Polańskiego i Harveya Weinsteina. Lub są również nazywani „złymi facetami na całe życie”.

Kiedy wydawało się, że każdy celebryta, o którym możesz pomyśleć, skomentował ten policzek, „SNL” znalazł jedną, która ma jeszcze kilka przemyśleń do podzielenia się: OJ Simpson, grany przez Thompsona, gdy odwiedzał weekendowe biuro aktualizacji.

Zapytany, czy jest po stronie Smitha czy Rocka, Thompson odpowiedział czule: „Znasz mnie – nienawidzę konfliktów”. Powiedział również, że nie rozumie odniesienia Rocka do „GI Jane”. Kiedy wyjaśnił mu, że to film z lat 90., Thompson odpowiedział: „90. Och, nie pamiętam żadnego z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *