Stephen Colbert odwołuje wieczorne występy po pilnym usunięciu wyrostka robaczkowego

Stephen Colbert ogłosił w poniedziałek Wpis w mediach społecznościowych Odwołała w tym tygodniu odcinek „The Late Show with Stephen Colbert” po tym, jak pękł jej wyrostek robaczkowy.

Jednak zażartował swoim fanom na temat powodu odwołania występu w ostatniej chwili.

„Indyk przedawkowuje, Steve? Czy sosjerka się wywróciła? Właściwie dochodzę do siebie po operacji pękniętego wyrostka robaczkowego” – napisał w poniedziałkowe popołudnie.

Pęknięty lub pęknięty wyrostek robaczkowy jest stanem zagrażającym życiu, który może rozprzestrzeniać infekcję w całym obszarze jamy brzusznej. Klinika majonezu. Należy natychmiast przeprowadzić operację usunięcia narządu.

Colbert nie miał zaplanowanego nowego odcinka na poniedziałek, ale planował przeprowadzić na wtorek wywiad z aktorką Jennifer Garner, reżyserem Bazem Luhrmannem i gitarzystą Johnem Schofieldem; aktor Patrick Stewart i piosenkarz i autor tekstów John Bautista w środę; oraz piosenkarka Barbra Streisand i aktor Kelsey Kramer w czwartek, CBS zgłoszone.

Colbert i inne programy emitowane późno w nocy od maja do października podczas wielomiesięcznego strajku Writers Guild of America. Następnie w październiku „The Late Show” odwołało kilka odcinków za kadencji Colberta Wyzdrowiał z choroby.

Colbert jest gospodarzem „The Late Show” od 2015 roku, kiedy to przejął obowiązki od wieloletniego gospodarza Davida Lettermana. W latach 2005–2014 był gospodarzem „The Colbert Report” w Comedy Central.

Przed powrotem do zdrowia Colbert podziękowała zespołowi medycznemu i rodzinie. Zakończył, dając ludziom wgląd w to, jak ograniczona obecność jego nowego wyrostka nie tylko zmusiła go do odwołania programu w tym tygodniu, ale także wpłynie na codzienne funkcjonowanie w przyszłości.

„Wszystkie e-maile wysyłane do mojego wyrostka robaczkowego będą obsługiwane przez moją trzustkę” – powiedział im.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *