Theresa Knist poślubiła „Złotego Kawalera” Jerry’ego Turnera w sukni ślubnej Batley Mischka

Moda

Theresa Niste poślubiła Jerry'ego Turnera w sukni o kroju syreny Badgley Mishka podczas programu na żywo „Golden Wedding” stacji ABC.ABC

Przedstawiamy panią Turner.

Teresa Nyst poślubiła byłego „Złotego Kawalera” Jerry’ego Turnera podczas ślubu transmitowanego na żywo w telewizji ABC w czwartkowy wieczór, a babcia z New Jersey wyglądała wspaniale w sukni od Badgley Mischka podczas ślubu w Palm Springs w Kalifornii.

Nist (70 l.) przeszła do ołtarza w sukni o kroju syreny z odkrytymi ramionami w towarzystwie syna Tommy’ego podczas programu specjalnego „Złote wesele”.

Oszałamiająca kreacja panny młodej w dniu ślubu obejmowała głęboki dekolt i tiulowy tren.

Włosy nosiła rozpuszczone w luźne loki pod długim welonem.

Tymczasem 72-letni Turner wyglądał elegancko w czarnym smokingu.

Do ołtarza poprowadził ją jej syn Tommy.
Para pobrała się w Palm Springs w Kalifornii.

Nowa pani Elegancka kreacja ślubna Turner nawiązuje do błyszczącego zestawu, który założyła, aby uczcić próbną kolację pary w środowy wieczór.


Więcej na stronie szóstej…


Turnerowie pobrali się z inną uczestniczką „Złotego Kawalera” Susan Knowles, która jest również urzędnikiem weselnym w swoim rodzinnym mieście w Pensylwanii.

Turner oświadczył się Nistowi 30 listopada podczas finału „Złotego kawalera”. Firma Walta Disneya
W środę na próbnej kolacji pary olśniła cekinową sukienką. Jerry’ego Turnera/Instagrama

Na ceremonię przybyło wielu „Złotych” kumpli, aby wspierać Nista i Turnera, a do zabawy weselnej dołączyli wszyscy, od ulubienic fanów Kathy Schwartz, Faith Martin i Joan Vasos po wicemistrzynię Leslie Fimę.

Inna uczestniczka Kathy Schwartz była „reporterką złotego dywanu” wieczornego programu telewizyjnego. ABC

Obecni byli także absolwenci franczyzy, w tym pierwsza „Bachelorette” Trista Sutter i jej mąż Ryan Sutter, były „Bachelor” Ben Higgins i barman „Bachelor in Paradise” Wells Adams.

Gratulacje dla złotej pary!
Zaakceptuj więcej…

https://pagesix.com/2024/01/04/style/theresa-nist-marries-golden-bachelor-gerry-turner-in-a-badgley-mishka-wedding-dress/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20campaigns&utm_buttons =site%20przyciski

Skopiuj adres URL, aby go udostępnić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *