Tom Sandoval składa Rachel Lewis nocną wizytę w związku ze skandalem związanym z romansem

Popularne wiadomości

Ekskluzywne detale

6 marca 2023 | 19:55


Tom Sandoval upewnił się, że skontaktował się z Arianą Maddix po tym, jak rzuciła go po tym, jak dowiedziała się o „miesięcznym” romansie Rachel Lewis.

Gwiazda „Vanderpump Rules” została zauważona w mieszkaniu Lewisa w Los Angeles w sobotę wieczorem, godzinę po tym, jak ich romans trafił na pierwsze strony gazet.

Pomimo próby pozostania pod radarem w całkowicie czarnym stroju i czapce z daszkiem, 39-latka została sfotografowana, gdy wchodziła do budynku i patrzyła na swój telefon.

Tom Sandoval został znaleziony w sobotę w mieszkaniu Rachel Lewis.
Babycolor / Backgrid
Gwiazda „VPR” spuściła głowę, wchodząc.
Babycolor / Backgrid

Chociaż twierdzi TMZ Nocne spotkanie nie zostało sfilmowane, a przedstawiciel Sandoval nalegał, aby ona i Levis nakręcili razem scenę do serialu Bravo, zanim gwiazda reality show wybierze się na prywatny wypad.

Wycieczka odbyła się kilka godzin po tym, jak on i Mattix usiedli, aby omówić sytuację, podczas gdy kamery się kręciły.

Pomimo prób zgrywania rzeczy, źródła powiedziały Page Six Madix, że „Caslit” wyczuł rozmowę między Sandovalem i Levisem zeszłego lata.

„Dał jej wiele powodów, dla których nie oszukiwał”, powiedział informator, dodając: „Nie powiedział jej o romansie z Lewisem, ponieważ martwił się, jak wpłynie to na jej zdrowie psychiczne”.

Nocne spotkanie odbyło się zaledwie kilka godzin po tym, jak on i jego była dziewczyna, Ariana Maddix, otworzyli się na temat swojego romansu, podczas gdy kamery kręciły się.
Babycolor / Backgrid
39-latek odniósł się do sytuacji w mediach społecznościowych dzień po spotkaniu z Levisem.
Babycolor / Backgrid

Mattix dowiedział się o „miesięcznym romansie” w środę wieczorem, kiedy zobaczył nieodpowiednie teksty i filmy od Lewisa na telefonie swojej dziewczyny.

Źródło powiedziało nam, że Maddix jest „załamany” romansem i czuje się całkowicie „zaślepiony” zdradą — zwłaszcza teraz, gdy para „chce być razem”.

37-letni Maddix nigdy nie przewidział zbliżającego się romansu, a Levis i Sandoval ukrywali swój romans na widoku.

Sandowal nosi wisiorek prawie codziennie, a fani od miesięcy zauważają dwa pasujące do siebie naszyjniki z błyskawicami.


Aby uzyskać więcej aktualizacji Page Six reality TV…


Gwiazdy „VPR” spotykają się potajemnie od zeszłego lata.
Instagram / Raquel Leviss

Podczas gdy Levi’s i Mattix milczeli w tej sprawie, Sandoval odniósł się do skandalu na swoim Instagramie w weekend, ale nie wspomniał ani nie przeprosił swojej byłej dziewczyny.

Współwłaściciel „Schwartz & Sandy’s” przyznał, że fani mogą być na niego źli i rozczarowani, ale zaapelował, by nie wyładowywać się na jego interesach.

Strona Six skontaktowała się z przedstawicielami Levi’s w celu uzyskania komentarza, ale jeszcze nie otrzymała odpowiedzi.


Złożony pod

sprawy
,

Ariany Maddis
,

Odważny
,

Rozstania celebrytów
,

Znane pary
,

Randki z gwiazdami
,

Oszukiwanie
,

Rachel Lewis
,

Gwiazdy rzeczywistości
,

Toma Sandovala
,

Zasady Vanderpumpa
,
3/6/23Zaakceptuj więcej…

https://pagesix.com/2023/03/06/tom-sandoval-makes-late-night-visit-to-raquel-leviss-amid-affair-scandal/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign%20button=site

Skopiuj adres URL, aby go udostępnić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *