„Tomb Raider 2” nie żyje, Alicia Vikander powraca — The Hollywood Reporter

Tomb Raider Szuka nowego domu. Wytwórnie i streamerzy licytują się o nabycie praw filmowych do nieruchomości, która istnieje od dziewięciu lat MGM Teraz producent powrócił do Grahama Kinga i jego GK Films.

Oferty otwarcia zostały złożone w zeszłym tygodniu, ale sytuacja przerodziła się w wojnę licytacyjną.

Alicia Vikander Działał w 2018 roku Tomb Raider Ponowne uruchomienie MGM i GK Films, które na całym świecie zarobiły 275 milionów dolarów Kontynuacja wyreżyserowana Hrabstwo Lovecraft Stworzony przez Misha Green. Ten plan jest już martwy i oczekuje się, że rola zostanie zmieniona. Zakończyć Ogłosił wiadomość jako pierwszy.

MGM, który niedawno sprzedał Amazonowi Tomb Raider Dzięki umowie z GK Films w 2013 roku, która w 2011 roku nabyła prawa do filmu od producenta gier wideo Square Enix. MGM nie odpowiedziało na prośbę o komentarz.

Zanim Tomb Raider’Podczas swojego pobytu w MGM, Angelina Jolie stworzyła dwie funkcje oparte na postaci i zostały wydane przez Paramount: Lara Croft: Tomb Raider (2001) i Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia (2003). Filmy te zarobiły na całym świecie 432 miliony dolarów. Ta nieruchomość zadebiutowała w grach w 1996 roku.

Wojna licytacyjna pojawia się, gdy studia i streamerzy są bardziej niż kiedykolwiek głodni znanych IP. Jedno ze źródeł opisało sytuację jako „szał karmienia”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *