W niedzielny wieczór kontrakty terminowe na akcje wzrosły, gdy Wall Street spodziewała się zysków wielkich firm technologicznych: aktualizacje na żywo

Godzinę temu

W tym tygodniu wyniki pozna 30% spółek z indeksu S&P 500

Ponieważ 30% spółek z indeksu S&P 500 ma złożyć raporty, inwestorzy przygotowują się na bardzo pracowity tydzień sezonu wyników.

Tytani technologiczni Alphabet i Microsoft mają opublikować wyniki we wtorek. Meta zostanie ogłoszona w środę, a Amazon w czwartek.

Wszystkie trzy główne firmy przemysłowe raportują, począwszy od 3M i General Electric we wtorek. Boeing ma kontynuować prace przed środą.

Dzięki raportom General Motors we wtorek i Forda w czwartek inwestorzy ocenią wpływ gospodarczy strajków United Auto Workers.

– Lisa Kailai Hahn, Robert Humm

2 godziny temu

Kontrakty terminowe na akcje otwierają się wyżej

7 godzin temu

Rynki Zatoki Perskiej spadły w wyniku obaw o dalszy konflikt w regionie i podwyżki stóp procentowych w USA

Giełdy w Zatoce Perskiej Odrzucony W obliczu obaw o niedzielną eskalację wojny Izrael-Hamas i dodatkową podwyżkę stóp procentowych przez Rezerwę Federalną USA.

  • Arabii Saudyjskiej Kod kryterium Od 22 października, trzecia sesja z rzędu spadła o 1,5%. Saudyjski bank Al Rajhi Bank, największy pod względem kapitału bank islamski na świecie, stracił 2,1%.
  • The Kod Kataru Industries Qatar spadł o 2,2%, a Qatar nawigacji spadł o 3% do 0,9%, przedłużając swoją pięciodniową passę spadków. Narodowy Bank Kataru spadł o 2,1%.
  • Główny indeks giełdowy Dubaju, Dubai Financial Market General Index, spadł o 1,5%.
  • Poza Zatoką, Egipt Kod niebieskiego chipa Zyskał 2,4%.

Polityka pieniężna w Radzie Współpracy Zatoki Perskiej zasadniczo opiera się na polityce Rezerwy Federalnej, ponieważ większość walut regionalnych jest powiązana z dolarem amerykańskim. Rada Współpracy Zatoki Perskiej, czyli GCC, składa się z sześciu członków: Kataru, Bahrajnu, Omanu, Kuwejtu, Arabii Saudyjskiej i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Piya Singh

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *