Wyniki, mecze i aktualizacje turnieju mężczyzn NCAA 2024: Śledź na żywo piątkową akcję March Madness

Szaleństwo będzie trwało nadal w piątek, gdy pozostałe 32 drużyny będą walczyć o miejsce w drugiej rundzie.

NIE. Rozstawiony z numerem 1 zespół UConn rozpoczyna obronę tytułu przeciwko Stetsonowi z numerem 16. W wyścigu biorą udział także inni rozstawieni z numerem 1 Purdue i Houston.

Oto pełny piątkowy harmonogram po wznowieniu turnieju NCAA.

NIE. 6 Clemsona 77, nr. 11 Nowy Meksyk 56

16:15 – Nie. 4 Auburn vs. nie. 13 Yale (DNT)

16:30 – Nie. 7 Floryda vs. nie. 10 Kolorado (do ustalenia)

piątkowy wieczór

18:50 8 Nebraska kontra. Kiedy 9 Teksas A&M (TNT) .

19:10 NIE. 4 Duke kontra nr. 13 Vermont (CBS)

19:25 NIE. 1 Purdue kontra nr. 16 Stan Gramblinga (TBS)

19:35 NIE. 4 Alabama kontra Nie. 13 College w Charleston (truTV)

21:20 NIE. 1 Houston kontra nr 1 16 Longwood (TNT)

21:40 – nie. 5 Wisconsin vs. nie. 12 James Madison (CBS)

21:55 – nie. 8 Stan Utah kontra nr. 9 TCU (TBS)

22:05 — Nie. 5 Mariacki vs. 12 Wielki Kanion (truTV)

na żywo56 aktualizacji

• Buldogi wiszą tam z tygrysami.

• Yale wyszło z luki na łzę!

• K.J. z Kolorado Simpson rozstrzygnął sytuację tuż przed przerwą. Buffy i Gators wymieniają się ofensywnym slugfestem.

• Finał: Clemson 77, Nowy Meksyk 56

Tygrysy wcześnie pokonały Lobos i z łatwością wygrały Region Zachodni. W drugiej rundzie meczu zmierzą się z Baylorem.

• Finał: UConn 91, Stetson 52

Obrońcy tytułu nie mają problemu z pozyskaniem Stetsona już w pierwszej rundzie. Donovan Klingen poprowadził Huskies do zwycięstwa z 19 punktami i 8 zbiórkami.

• Tygrysy już się osiedlają. Na 3 minuty przed końcem pierwszej połowy Johnny Broome miał 13 punktów i 6 zbiórek.

• Kolorado i Floryda poruszają się tam i z powrotem.

• W drugiej połowie Tygrysy wyglądały lepiej.

• March Madness: Chad Baker-Masara z drużyny Auburn wyrzucony z gry w niecałe 5 minut po pierwszej rundzie meczu Tygrysów

(Zdjęcie: Andy Lyons/Getty Images)

• Jonny Broom wcześnie strzela do Tygrysów.

• Auburn kontra Yale to ten sam trend. Tygrysy przedarły się przez turniej SEC. Auburn prowadzi Johnny Broom, który notuje średnio ponad 16 punktów i 8 zbiórek na mecz. Tygrysy trafiają prawie 55% rzutów za 2 punkty i mają 18 asyst, co plasuje ich na siódmym miejscu w kraju.

• Dlaczego UConn jest wymarzonym przeciwnikiem, z którym warto się zmierzyć w turnieju NCAA? Ponieważ jego praktykujący nigdy nie jest usatysfakcjonowany.

Gdy w piątkowe popołudnie drużyna Husky prowadziła ze Stetsonem 52:19, Dan Hurley schodził z parkietu wściekły na sposób, w jaki jego zespół zakończył pierwszą połowę. Zapytany przez reporterkę CBS Sideline, Tracy Wolfson, dlaczego kręci głową, Hurley odpowiedział jak trener z 33 biegami.

Według ESPN Stats & Info przewaga UConn do przerwy jest największa w historii programu i druga co do wielkości w turnieju NCAA w ciągu ostatnich 20 lat. Huskies prowadzili w pewnym momencie 46-10, po czym pozwolili Stetsonowi zakończyć mecz wynikiem 9-7… och… run.

• Niestety działają tylko dmuchawy. UConn pokonuje Stetsona, Clemson wycofuje się z Nowego Meksyku. Zobaczymy, czy Lobo uda się zregenerować siły i wrócić.

• Finał: Marquette 87, Western Kentucky 69

Złote Orły czekały do ​​ostatnich 10 minut, ale kiedy się pojawiły, wszystko się udało. Cam Jones prowadził z 28 punktami.