Wyniki prawyborów w Pensylwanii 2024

FILADELFIA (CBS) – W całej Pensylwanii dobiegają końca sondaże, a wyniki prawyborów w 2024 r. są znane. Sprawdź na żywo wyniki wyścigu Prokuratora Generalnego w Pensylwanii, Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych i innych wyścigów ogólnostanowych, korzystając z łączy poniżej.

Wyniki prawyborów BA

Kto bierze udział w głosowaniu podstawowym w Pensylwanii w 2024 r.?

Prezydent

Pierwotne państwo na polu bitwy pojawiło się stosunkowo późno, a republikanin Donald Trump obecnie startuje bez sprzeciwu po byłej ambasador ONZ Nikki Haley. Na początku marca zawiesił swoją kampanię prezydencką GOP w 2024 r.

Demokrata Joe Biden również startuje bez sprzeciwu w prawyborach. To kolejne wyzwanie dla niego, ponieważ odpadł poseł Dean Phillips z Minnesoty Jego długoletni główny wysiłek Demokratów Przeciwko Bidenowi na początku marca.

Senat

Demokratyczny Senat USA. Bob Casey nie zmierzył się z głównym przeciwnikiem, podobnie jak republikański pretendent David McCormick. Kontrola nad Senatem USA zostanie przejęta w 2024 r., a oczekuje się, że kandydatura Caseya na czwartą kadencję będzie jednym z najdroższych i uważnie obserwowanych wyścigów w kraju.

Wyborcy pierwotni wybierali w innych rasach.

Kongres

Wszystkich 17 obecnych urzędników – dziewięciu Demokratów i ośmiu Republikanów – ubiega się o reelekcję na 17 mandatów w Kongresie Pensylwanii.

Oczekuje się, że w listopadowych wyborach powszechnych będzie walczyć o zaledwie kilka mandatów.

W prawyborach tylko pięciu ma bezpośrednich rywali we własnej partii: przedstawiciel Demokratów z Filadelfii; Dwight Evans, Demokratyczna Reprezentantka USA z obszaru Pittsburgha Summer Lee i Republikańscy Reprezentanci USA. Mike Kelly z Butler i przedstawiciel Brian Fitzpatrick z hrabstwa Bucks.

W 3. dzielnicy Evans pokonał Philadelphia Register Wills Tracy Gordon, projekty Associated Press.

Fitzpatrick zdobył nominację Republikanów dla projektów AP Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych w 1. okręgu kongresowym w Pensylwanii.

W 7. dystrykcie wschodniej Pensylwanii o nominację ubiega się trzech Republikanów, co stanowi wyzwanie dla Demokratycznej Rep. USA Susan Wild z Allentown. Reprezentant stanu Ryan McKenzie pokonał właściciela firmy IT Kevina Dellickera i prawniczkę Marię Montero.

Tymczasem w 10. dzielnicy południowo-środkowej Pensylwanii republikański republikanin USA Scott Perry ma sześciu Demokratów, którzy rywalizują z dyrektorem York County Public Radio Blake’em Lynchem, konsultantem biznesowym Johnem Broadhurstem, byłą prezenterką wiadomości telewizyjnych Janelle Stelson, radnym miasta Harrisburg Shamainem Danielsem i republikańskim przedstawicielem USA Scott Perry partia złożyła dokumenty nominacyjne. Michael O'Brien, emerytowany pilot piechoty morskiej i Rick Coblen, nauczyciel i emerytowany oficer armii. Stelson wygrywa projekty AP.

Prokurator Generalny

Demokrata Eugene DePasquale i Republikanin Dave Sunday wygrali swoje prawybory. Prokurator Generalny Pensylwanii Wtorek, Projekty AP.

Jeśli chodzi o Demokratów, AP projektuje, że DePasquale, były audytor generalny stanu, pokonał czterech innych. Przedstawiciel Jared Solomon z FiladelfiiHrabstwo Delaware prokurator okręgowy Jack StolzheimerByły rzecznik rządu centralnego Joe Kahna I Keir Bradford-GrayByły główny obrońca publiczny Filadelfii i hrabstwa Montgomery.

Jak podaje AP, w niedzielę prokurator okręgowy hrabstwa York pokonał republikanina Craiga Williamsa z hrabstwa Delaware w walce o nominację Republikanów.

Skarbnik

Demokraci nominowali Erin McClelland, dwukrotną kandydatkę do Kongresu w Pittsburghu, która pomagała w kierowaniu różnymi organizacjami świadczącymi usługi społeczne, aby rzucić wyzwanie republikańskiej skarbnicy stanu Stacey Garrity. McClelland wygrał, mimo że wyprzedził go popierany przez partię pretendent.

Audytor Generalny

Urzędujący republikanin Tim DeFore złożył wniosek o drugą czteroletnią kadencję.

Demokraci nominowali przedstawiciela stanu Malcolma Kenyattę z Filadelfii, aby rzucił wyzwanie DeFore.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *