Zapowiedzi na żywo Oscara 2022: Rozpoczyna się czerwony dywan! Sprawdź to na żywo tutaj!

D.Oda wielki dzień! To jest 27 marca, czyli The 94. Oscara Lub jak wszyscy je nazywają, The Oskary, Zostało jeszcze kilka godzin. Po kilku miesiącach festiwali filmowych i wydarzeń związanych z kampanią, a także opóźnień Omigronu i kolejnej rundy wydarzeń związanych z kampanią, tegoroczni nominowani są gotowi do świętowania w Dolby Theatre, biorąc pod uwagę, że część kontrowersji wokół tegorocznego spektaklu nie pojawiła się. Sposób.

Z niecierpliwością czekamy na Was na tegoroczny festiwal, więc bądźcie czujni, aby otrzymywać najnowsze informacje, kontrowersje i wiadomości dotyczące największej ceremonii wręczenia nagród filmom na świecie.

Akademia składa minutę niemego hołdu wszystkim tym, którzy stracili życie w wojnie na Ukrainie.

Po występie Reby, Oscarowi nie udało się wyemitować minut ciszy dla ofiar wojny na Ukrainie. To jest ogłoszenie, które wydali.

Następna w kolejce jest nominowana do Oscara piosenka Bruno.

W „We Don’t Talk About Bruno” wystąpiły Louise Fonseca, Becky G i Megan the Stallion.

Mila Kunis prezentuje kolejną piosenkę, która zostanie nominowana do Oscara.

Oczekiwano, że wygłosi publiczne oświadczenie na temat wojny na Ukrainie, ale Mila Kunis wspomniała o tym tylko krótko przed zaprezentowaniem kolejnej nominowanej do Oscara piosenki śpiewanej przez Rebę McKindier. Śpiewał „Somehow You Do” z „Czterech dobrych dni”.

Kolejne Oscary dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego…

„Drive My Car” w reżyserii Ryusuke Hamaguchi zdobył Oscara dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego.

Więcej Oscarów dla najlepszego aktora drugoplanowego…

Troy Kotzur jest zasmucony faktem, że jest 60 osobą niepełnosprawną, która zdobyła Oscara, i robi to w dużej kategorii. Jego rola w „CODA” czyni go pierwszym głuchym aktorem w historii, który zdobył tę nagrodę. Niesamowite.

Również nagroda Oscara dla najlepszego krótkometrażowego filmu animowanego …

„Żmija przedniej szyby” Alberto Milco i Leo Sancheza zdobyła Oscara dla najlepszego krótkometrażowego filmu animowanego.

Oscar dla najlepszego filmu animowanego…

„Encondo” zdobyło Oscara dla najlepszego filmu animowanego i było na miejscu!

Na scenę wkracza piosenka przewodnia „Encondo”.

Sebastian Yatra wykonał piosenkę zaproponowaną przez „Toss Oruquidas” z filmu „Encondo”.

Więcej Oscarów za najlepsze zdjęcia…

Doon zdobył kolejnego Oscara za najlepsze zdjęcia i byli największymi zwycięzcami wieczoru. Operator Creek Fraser pojawia się na scenie i odbiera nagrodę od obsady „Biali mężczyźni nie mogą skakać”.

Więcej Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej…

Haryana Debose zdobyła Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej za rolę w West Side Story Stevena Spielberga.

Amy Schumer zaczyna od szybkiej komedii.

Komik, Amy Schumer, rozpoczęła imprezę kontrowersyjnym żartem na temat nierówności płac między kobietami a mężczyznami. Schumacher będzie gościł z Reginą Hall i Wandą Sykes.

Nagrody Akademii trwają!

Siostry Williams, Venus i Serena, rozpoczęły rozdanie Oscarów. Beyonc zaczyna się od pierwszego numeru wieczoru. „Stay Alive” był jedną z nominowanych do Najlepszej Piosenki Wieczoru.

„Toon” zdobył nagrody technologiczne.

Otrzymaliśmy dwa Oscary, które nie były prezentowane na scenie. „Oczy Tammy Faye” zdobyły nagrodę za najlepszy makijaż, a „Dune” za najlepszy projekt produktu. Wcześniej „Toon” zdobył także nagrodę za najlepszy dźwięk, najlepszą oryginalną ścieżkę dźwiękową i najlepszy montaż.

18:45 CST: Jesteśmy 15 minut od ceremonii.

Festiwal ma się rozpocząć w Dolby Theatre i prawie wszyscy siedzą, aby cieszyć się wydarzeniem.

15:13 CST: Ojciec chrzestny, James Bond i … Oscary dla uczczenia Bruno

To 60. rocznica Naczelnika Bond film i 50. rocznica Ojciec chrzestnyA te kamienie milowe zostaną uhonorowane podczas 94. rozdania Oscarów w niedzielę.

I nawet Lynn-Manuel MirandaPrzebój filmu Czar Niepolecane, Louis Fonseca I Becky g. Dołączą do obsady filmu podczas pokazu podczas festiwalu.

13:18 CST: Goście muszą nosić niebieskie wstążki, aby okazać wsparcie dla ukraińskich uchodźców

Według Showbiz411, Tegoroczni uczestnicy Oscara będą nosić niebieskie wstążki na rzecz okupowanej przez Rosję Ukrainy. Według raportu słowa będą na niebieskiej wstążce # Z uchodźcami To jest napisane.

15:30 CST: Czerwony dywan oficjalnie się zaczyna

Gwiazdy już pojawiają się na czerwonym dywanie na 94. Oscara.

12:26: CST: 2022 Oskary prowadzone przez Amy Schumer, Reginę Hall i Wandę Sykes

ten 94. Oscara Prowadzona przez Wanda Sykes, Amy Schumer i Regina Hall. Po raz pierwszy od 2018 roku Oskary poprowadzi MC. Termin ostateczny.

11:20 CST: Skąd Oskary wzięły swoją nazwę?

Kto by pomyślał, że słynna statuetka Oscara wzięła od niej swoją nazwę? Wszyscy wiedzą, że to najbardziej prestiżowa nagroda w filmie, ale dlaczego Oskar? Pochodzenie nazwy posągu jest nieznane i nie zostało nawet wyjaśnione przez akademię. Propagowane są jednak pewne teorie, które to wyjaśniają.

Przeczytaj cały artykuł.

11:00 CST: Kim są nominowani w tym roku?

Jeśli nadal nie wiesz, kim są nominowani na ten rok, rzuć okiem na nasz artykuł i zacznij przewidywać!

Kliknij tutaj, aby zobaczyć pełną listę kandydatów.

10:30 CST: The Red Carpet Show powraca na Oskary 2022

Po raz pierwszy od dwóch lat ceremonia wręczenia Oscarów rozwinie czerwony dywan w Dolby Theatre w Los Angeles, mając nadzieję, że film powróci do normy podczas rozdania Oscarów.

Jeśli chcesz obejrzeć to na żywo, nie przegap Wszystkie szczegóły są tutaj.

10:20 CST: 2022 Gdzie i kiedy oglądać Oskary

Dziś jest ta noc, którą świętujemy 94. Oscara. Jeśli nadal nie wiesz, kiedy i gdzie szukać, wszystkie szczegóły mamy tutaj.

Przeczytaj całą historię tutaj

09:30: CST: Lynn-Manuel Miranda może przegapić ceremonię z powodu diagnozy rządowej jego żony

Co najmniej jeden Oscar nie może zostać przyjęty osobiście: Lynn-Manuel MirandJeden z największych pretendentów w kategorii Najlepsza oryginalna piosenka ogłosił, że nie weźmie udziału w ceremonii z powodu diagnozy rządowej jego żony.

09:20 CST: Sean Benn: Stopię mojego Oscara, jeśli akademia nie pozwoli Zhelensky’emu mówić

Stary BenKręcąc dokument o losie uchodźców na Ukrainie iw Polsce, zagroził, że publicznie zdemontuje swoje statuetki Oscara. Akademia Sztuki i Nauki Filmowej Odmówił dawania Prezydent Ukrainy Wołodymyr Żeleński Scena na niedzielnej imprezie nocnej.

Przeczytaj całą historię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *