Zobacz wszystkie kreacje gwiazdCzerwony dywan Emmy 2024: zobacz sukienki wszystkich gwiazd


Moda

na żywo

Emmy 2024

Jeśli dokonasz zakupu za pośrednictwem naszych linków, Page Six może otrzymać rekompensatę i/lub prowizję partnerską.


Śledź transmisję na żywo Page Six Style i zobacz, co miały na sobie największe gwiazdy telewizji na czerwonym dywanie rozdania nagród Emmy.

Ceremonia wręczenia nagród Emmy, której gospodarzem będzie Anthony Anderson, zostanie wyemitowana na żywo w Peacock Theatre w Los Angeles w poniedziałek, 15 stycznia o 20:00 czasu wschodniego w stacji Fox. Całą akcję można oglądać bezpłatnie w DirecTV.


Co musisz wiedzieć:


AFP za pośrednictwem Getty Images

Nosząc Balmaina

Courtney Eden uczestniczy w 75. ceremonii rozdania nagród Primetime Emmy Awards w Peacock Theatre 15 stycznia 2024 r. w Los Angeles w Kalifornii.
Dobre zdjęcia

Noszony przez Jasona Wu

Padma Lakshmi na 75. ceremonii wręczenia nagród Primetime Emmy Awards w Peacock Theatre 15 stycznia 2024 r. w Los Angeles w Kalifornii.
Dobre zdjęcia

Miała na sobie neonową suknię

Dominique Fishback uczestniczy w 75. ceremonii wręczenia nagród Primetime Emmy w Peacock Theatre 15 stycznia 2024 r. w Los Angeles w Kalifornii.
Dobre zdjęcia

Noszę Miu Miu

Zanna Roberts Rassi 75. ceremonia wręczenia nagród Emmy Primetime
Davida Fishera/Shutterstock

Nosząc Dolce&Gabbana

Desi Lidick uczestniczy w 75. ceremonii wręczenia nagród Primetime Emmy w Peacock Theatre 15 stycznia 2024 r. w Los Angeles w Kalifornii.
Dobre zdjęcia

Noszona przez Pamelę Rowland

Caitlin Thompson uczestniczy w 75. ceremonii wręczenia nagród Primetime Emmy Awards w Peacock Theatre 15 stycznia 2024 r. w Los Angeles w Kalifornii.
Dobre zdjęcia

Vintage noszony przez Johna Galliano

Joy Sunday uczestniczy w 75. ceremonii wręczenia nagród Primetime Emmy Awards, która odbędzie się 15 stycznia 2024 r. w Peacock Theatre w Los Angeles w Kalifornii.
Dobre zdjęcia

Nosi białą tunikę z odkrytymi ramionami i dopasowane spodnie

Sophie Thatcher na 75. ceremonii wręczenia nagród Primetime Emmy Awards w Peacock Theatre 15 stycznia 2024 r. w Los Angeles w Kalifornii.
Dobre zdjęcia

Nosi satynową suknię w kolorze groszkowej zieleni

Emma Brooks McAllister bierze udział w 75. ceremonii wręczenia nagród Primetime Emmy Awards w Peacock Theatre 15 stycznia 2024 r. w Los Angeles w Kalifornii.
Dobre zdjęcia

Noszona jest za długo

Samantha Hanratty uczestniczy w 75. ceremonii wręczenia nagród Primetime Emmy w Peacock Theatre 15 stycznia 2024 r. w Los Angeles w Kalifornii.
Dobre zdjęcia

Nosząc Dolce&Gabbana

Rhea Seahorn uczestniczy w 75. ceremonii wręczenia nagród Primetime Emmy w Peacock Theatre 15 stycznia 2024 r. w Los Angeles w Kalifornii.
Dobre zdjęcia

Noszony przez Naeema KhanaZaakceptuj więcej…

https://pagesix.com/2024/01/15/style/emmys-2024-red-carpet-see-all-the-celebrity-outfits/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL, aby go udostępnić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *