15 osób zostało uratowanych po wybuchu ogromnego pożaru w South Park

grać

Strażacy w Karolinie Północnej uratowali co najmniej 15 osób, w tym operatora dźwigu, po tym, jak czteroalarmowy pożar spowodował obrażenia na placu budowy w pobliżu Charlotte w Północnej Karolinie., Mówili pierwsi ratownicy.

The Straż Pożarna w Szarlotce Odpowiedział na wezwanie do pożaru budynku tuż przed godziną 10:00 czasu wschodniego w dzielnicy SouthPark. Około 10:30 departament napisał na Twitterze, że na miejscu wybuchł czteroalarmowy pożar na Liberty Row Drive i poprosił ludzi o unikanie tego obszaru.

Operator dźwigu był jedną z 15 osób uratowanych przez strażaków i był leczony przez lokalny EMS z powodu obrażeń niezagrażających życiu, powiedział departament tuż przed godziną 14:00.

Według pracownika budowlanego, który był na miejscu zdarzenia, dwóch pracowników budowlanych nie zostało uwzględnionych, powiedział departament.

O godzinie 14:15 czasu wschodniego załogi pracowały nad ugaszeniem pożaru i nie było od razu wiadomo, czy ktoś został ranny.

Zdjęcia opublikowane przez departament na Twitterze pokazały płomienie i gęsty czarny dym kłębiący się z budowanego budynku mieszkalnego, gdy ekipy próbowały ugasić pożar.

Obszar ten znajduje się około sześciu mil na południe od centrum Charlotte.

Co najmniej 6 osób zginęło w pożarze: 6 zabitych w pożarze hotelu w Nowej Zelandii; „Najgorszy koszmar Blaze’a”, mówi oficer

Charlotte Observer poinformowała, że ​​w wyniku pożaru częściowo zawalił się budynek na terenie budowy.

Przez ponad godzinę strażacy próbowali pomóc operatorowi dźwigu uwięzionemu wewnątrz dźwigu budowlanego otoczonego płonącą konstrukcją, poinformowała placówka, powołując się na radio alarmowe. Mężczyzna był bezpieczny tuż przed godziną 11:00

Jaka jest dzielnica Southpark w Charlotte?

Park PołudniowyWedług portalu podróżniczego Charlotte’s Got a Lot jest to „ekskluzywna dzielnica”, w której znajduje się duże centrum handlowe, z „ekskluzywnymi” restauracjami i butikami.

Sześć osób rannych w incydencie ze stawem w Kolorado: System HVAC załamuje się na ruchliwym basenie w Colorado, rani 6

Natalie Neysa Alund obejmuje najświeższe i najświeższe wiadomości dla USA TODAY. Skontaktuj się z nią pod adresem [email protected] i śledź ją na Twitterze @nataliealund.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *