2 zabitych, 5 rannych w strzelaninie w San Pedro w pobliżu Beck Park

SAN PEDRO, LOS ANGELES (KBC) — Dwie osoby zginęły, a pięć innych zostało rannych w niedzielę w strzelaninie w parku w San Pedro, podała policja.

Policja twierdzi, że cztery z siedmiu ofiar strzelanin początkowo znajdowały się w stanie krytycznym i zostały przewiezione do lokalnych szpitali.

Dwie osoby później zmarły w szpitalu, poinformowali urzędnicy.

Policja poinformowała, że ​​incydent został zgłoszony na Peck Park Car Show na N. Western Avenue tuż przed godziną 16.00, chociaż strzał z broni palnej nie miał miejsca w pobliżu wydarzenia, na którym zgromadziły się setki ludzi. Sam program.

Świadkowie powiedzieli, że setki ludzi zgromadziło się na pokazie samochodów i innych zajęciach w parku. Po usłyszeniu strzałów ludzie wpadli w panikę i uciekli.

„Nagle usłyszeliśmy trzy strzały – pow pow pow” – powiedział świadek Dwayne Ellis. „Wtedy usłyszeliśmy ponad 50 lub 100 — pow pow, boom boom. Wszelkiego rodzaju strzały. Ludzie uciekali.”

Policja twierdzi, że incydent zaczął się po kłótni między dwoma mężczyznami na boisku baseballowym w parku. Powiedzieli, że nie jest to uważane za sytuację aktywnego strzelca.

Policja bada, czy więcej niż jeden strzelec mógł otworzyć ogień.

Straż Pożarna w Los Angeles poinformowała, że ​​czterech mężczyzn i trzy kobiety zabrano do lokalnych szpitali.

Policja otoczyła park kordonem, gdy badali incydent ze strzelaniną.

Informacje o podejrzanych strzelcach nie były od razu dostępne.

Copyright © 2022 Telewizja KABC, LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *