Madison Bumgarner zdziera „klauna” Victora Roblesa za wychwalanie HR

Według weterana miotacza Madison Bumgarner, „niepisane zasady” baseballu zostały złamane.

32-letni zapolowy Victor Robles skomplementował samotną rundę u siebie w ósmej inauguracji w sobotę, zmniejszając stratę swojego zespołu do 7-2.

„Facet jest klaunem” – powiedział Bumgarner po meczu. – Goli, bez wstydu. Bez wstydu. Jest 7-1, trafiłeś trzeciego homera w roku i zachowujesz się, jakbyś pobił rekord Barry’ego Bondsa.

„Posprzątaj to. Nie obchodzi mnie rezygnacja z biegów. Wygraliśmy, 7-2, 8-2, cokolwiek. To frustrujące. Jestem zrzędliwym starym facetem, wiem, ale takie rzeczy nie się zdarza. To śmieszne.

Victor Robles świętuje home run z Madison Bumgarner
Dobre zdjęcia

Bumgarner jest wielokrotnym mistrzem World Series w głównych ligach od 2009 roku. Robles przez większość swojej kariery był w wielkich ligach i poza nimi.

„Wygląda na to, że nazywa każdego, kto ma wielki hit lub home run przeciwko niemu, klaunem” – powiedział Robles przez tłumacza. „Jeśli nie chce, aby ktokolwiek uderzył w home run przeciwko niemu lub ma z tym jakiekolwiek problemy, po prostu uderzaj ludzi lub rób lepsze boiska tam, gdzie go to nie obchodzi”.

Po tym, jak Bumgarner grał solo w ósmej rundzie, Robles powoli patrzył, jak piłka przelatuje przez płot. Zanim dotarł do trybun, Robles nie zrobił nawet dwóch kroków z pudełka na pałkę.

Bumgarner miał wiele takich walk w swojej karierze, w szczególności z Maxem Muncy i Yasielem Puigiem. Muncy przypisuje Bumgarnerowi zdobycie home runa podczas jego pobytu w Giants.Zabierz mojego homera z morza”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *