2022 British Open Leaderboard: relacje na żywo, wynik Tigera Woodsa, wyniki golfa z dzisiejszej rundy 2 w St Andrews

Na 150. Open Championship zawodnik PGA Tour, Cameron Young, zadebiutował na szczycie tabeli liderów, oddając dwa strzały przewagi po rundzie otwierającej. Produkt Wake Forest w końcu wejdzie do kręgu zwycięzców po tym, jak zremisował najniższą pierwszą rundę w historii przez debiutanta na The Open i trzykrotnie zajął drugie miejsce w tym sezonie.

Young będzie miał przed sobą zadanie, ponieważ mistrz golfa 2014 Rory McIlroy siedzi samotnie, rozpoczynając w piątek drugą rundę. McIlroy szuka swojego pierwszego dużego zwycięstwa od 2014 roku i chce otrząsnąć się ze swoich wciąż imponujących miejsc w pierwszej dziesiątce, które uwypukliły jego pierwsze trzy występy w tym sezonie. Podczas gdy McIlroy jest najbliższym zwolennikiem Younga, Dustin Johnson przeskoczył go w tabeli liderów po porannej sesji, zajmując 9 poniżej po 36 dołkach. Johnson, Young, McIlroy i mistrz 2022 Masters Scotty Scheffler prowadzą w drugiej rundzie.

Niestety Tiger Woods nie jest ani na szczycie tabeli liderów, ani w rywalizacji. Wręcz przeciwnie, Tiger przeszedł 6 nad 78 w czwartek z 2 nad 75 w piątek, aby usiąść na 9 nad turniejem i przegapić cięcie. Woods nie grał w kolejne weekendy w Open-to-back Opens (2019) i back-to-back wyjazdach do St. Andrews (2015), które nazywa swoim ulubionym polem golfowym na świecie. Tiger zalał się łzami, gdy w piątek wybrał się na emocjonalny spacer po fairwayu, choć nie zatrzymał się, machając na Swilken Bridge, wskazując, że spróbuje wrócić na stary kurs jeszcze przynajmniej raz przed swoją karierą kończy się.

Z gwiazdorskim boiskiem St Andrews jest historycznym tłem, a pod presją bycia tegorocznym finałem, 150. Open Championship już zapowiada się, aby być niezapomnianym. CBS Sports zaktualizuje tę historię o wyniki i najważniejsze informacje poniżej. Zobacz wyniki na żywo nad tą historią, aby uzyskać więcej szczegółów ProwadzącyRunda 2 razy tee i kompletna Otwórz przewodnik po programach telewizyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *