5 zmarłych, w tym dziecko w śmiertelnym wypadku z udziałem wielu samochodów na skrzyżowaniu Windsor Hills – NBC Los Angeles

Co najmniej pięć osób, w tym dziecko i kobieta w ciąży, zginęło, gdy co najmniej sześć samochodów zapaliło się na skrzyżowaniu w dzielnicy Windsor Hills w Los Angeles.

Szokujące nowe nagrania z monitoringu katastrofy pokazują czarnego mercedesa przejeżdżającego przez czerwone światło niczym rakieta na normalnym skrzyżowaniu z ruchem ulicznym z rozsądną prędkością.

Wypadek został zgłoszony na alejach La Brea i Slauson tuż przed godziną 14.00. CHP poinformowała, że ​​w wypadku i pożarze zginęło od czterech do pięciu osób, w tym dziecko i kobieta w ciąży.

Osiem osób trafiło do szpitala z obrażeniami. Sześcioro dzieci i dwoje dorosłych odniosło niewielkie obrażenia, poinformowali urzędnicy. Pięć osób zostało uznanych za zmarłych na miejscu.

Co najmniej cztery osoby, w tym dziecko i kobieta w ciąży, zginęły, gdy na skrzyżowaniu Windsor Hills zapaliło się do siedmiu samochodów. Alex Rozier relacjonuje dla NBC4 News Czwartek, 4 sierpnia 2022 o godzinie 15:00.

Dwa z trzech spalonych samochodów były zaparkowane pod szyldem stacji benzynowej. Inny wtoczył się na dach w pobliżu wejścia do stacji benzynowej w gminie około 10 mil na południowy zachód od centrum Los Angeles.

Nagranie od świadka pokazało czarny dym kłębiący się z jednego z samochodów.

Inny świadek powiedział, że jeden z kierowców wydawał się skręcać w lewo przed wypadkiem.

„Te dwa eksplodowały właśnie tam i wszędzie był ogień” – powiedział świadek.

Na skrzyżowaniu, na którym zaparkowało kilka karetek, leżały śmieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *