Aktualizacja iOS 16.1.2: Znamy każdą nową funkcję iPhone’a i wiemy, jak ją zdobyć

Jeśli chcesz, aby Twój iPhone miał najbardziej aktualne oprogramowanie — aby móc korzystać ze wszystkich nowych funkcji i poprawek błędów — nie chcesz rezygnować. iOS 16.1.2W tym tygodniu pojawiła się nowa wersja mobilnego oprogramowania Apple.

Najnowsza wersja systemu iOS oferuje pewne poprawki zabezpieczeń, lepszą kompatybilność z operatorami bezprzewodowymi i ulepszenia Wykrywanie wypadków za to serii iPhone’a 14. Apple nie potwierdził jeszcze szczegółów dotyczących swoich aktualizacji zabezpieczeń i poprawek oprogramowania, ale twierdzi, że wkrótce udostępni więcej informacji. Oczekuje się, że użytkownicy zobaczą lepszą wydajność i łączność z niektórymi operatorami bezprzewodowymi.

Funkcja wykrywania wypadków samochodowych ma na celu automatyczne zgłaszanie potencjalnych wypadków samochodowych jest zgłoszone Wybierz numer 911 podczas przejażdżek kolejką górską. Niektórzy użytkownicy zgłaszali uruchamianie wykrywania wypadków samochodowych podczas jazdy na nartach KSL. Apple nie powiedział, czy aktualizacja dotyczy konkretnie tego błędu.

(Tak, jeśli śledziłeś, najnowsza aktualizacja iPhone’a pojawi się trzy tygodnie później iOS 16.1.1 Od premiery minął już ponad miesiąc iOS 16.1.)


Obecnie gra:
Pamiętaj, że:

iOS 16: Potężne funkcje, które przegapiłeś


6:28

Pobierz teraz system iOS 16.1.2 na iPhone’a

Informacje o wersji dla iOS 16.1.2

Zrzut ekranu: Zach McAuliffe/CNET

Jeśli Twój iPhone nie monituje o aktualizację do najnowszej wersji oprogramowania, możesz samodzielnie pobrać nową wersję iOS 16.1.2.

1. otwarty systemy.

2. Uzyskiwać Ogólny.

3. Uzyskiwać Aktualizacja oprogramowania.

4. Uzyskiwać Ściągnij i zainstaluj I postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie

Na horyzoncie zbliża się duża aktualizacja iOS 16.2 dla iPhone’a

Aktualizacje oprogramowania iPhone’a wciąż są mocne. W niedalekiej przyszłości Apple planuje wydać dużą aktualizację 16.2, która jest obecnie w wersji beta.

W systemie iOS 16.2 właściciele iPhone’ów mogą widzieć czarne tło Zawsze wyświetlaj. Podczas naszych testów wersji beta iOS 16.2 mogliśmy to zrobić Wyłącz tapetę Za kilka kliknięć.

Opublikowane przez Apple Trzy wersje beta iOS 16.2 W ostatnich miesiącach. Te wersje beta dodały widżety dotyczące snu i leków oraz zmiany na ekranie głównym. Akcje na żywo. Nie jest jasne, czy te funkcje zostaną uwzględnione w wersji iOS 16.2, ale będziemy uważnie obserwować i informować o wszystkich nowych, wspaniałych funkcjach, które się pojawią.

Aby uzyskać więcej porad dotyczących systemów iOS i iPhone, zobacz Najnowsze funkcje w iOS 16.1, Nasza ściągawka na iOS 16 I Powinieneś teraz wypróbować ukryte funkcje iOS 16.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *