AKTUALIZACJA NA ŻYWO: Biden i Trump idą łeb w łeb w debacie prezydenckiej CNN

CNN rozmawiało z pięcioma dwudziestoparoletnimi wyborcami płci męskiej o konserwatywnych poglądach na temat tego, czego oczekują od prezydenta Joe Bidena i byłego prezydenta Donalda Trumpa podczas dzisiejszej historycznej debaty.

Michael Whedon: „Potrzebuję debaty krajowej” – mówi 21-letnia mieszkanka Atlanty w Georgia Institute of Technology. Identyfikuje się jako wyborca ​​środka drogi o bardziej konserwatywnych skłonnościach.

Whedon powiedział, że „naprawdę” nie jest zadowolony z wyborów na prezydenta w 2024 r. i wolałby kogoś bardziej szlachetnego, jak Abraham, kogoś, kto jest ekstrawagancki, elokwentny i nie jest niegrzeczny. Typ Lincolna.”

Jacka Kennedy’ego: powiedziała 22-letnia studentka Georgia Tech z Winder w stanie Georgia. „Wielu wyborców zdecyduje się na tę dzisiejszą debatę. Myślę więc, że będzie to miało duży wpływ i może przyciągnąć dobry elektorat.

Powiedział, że skłania się „trochę bardziej w prawo” i wyraził niezadowolenie z Bidena w sprawie polityki zagranicznej, o czym myśli.

Donovan Dykstra: 21-latka z Augusty w stanie Georgia twierdzi, że wspiera Trumpa i podoba mu się sposób, w jaki przemawia były prezydent. „To dobry biznesmen” – powiedział student Georgia Tech. Dziś wieczorem twierdzi, że chce „usłyszeć dobrą, obywatelską rozmowę” i zobaczyć, co obaj kandydaci mają do powiedzenia. Powiedział też, że chce sprawdzić, czy Biden „ma dobrą odpowiedź” dla Trumpa. Czy potrafi wypluć coś inteligentnego? Szczerze mówiąc, byłbym bardzo zszokowany” – powiedział Dykstra o Bidenie.

Noe sprzedaje: 22-latek mieszkający w Carl w stanie Georgia nie studiuje. Powiedział, że chce zobaczyć kandydata, który ułatwiłby zakup nieruchomości w USA.

Dhruwa Kothari: Student Georgia Tech z Annapolis w stanie Maryland uważa się za „znacznie mniej konserwatywnego” niż jego rówieśnicy, choć nadal skłania się w prawo. „Mówi, że chce spotkać się z kimś, kto może to udowodnić: może cieszyć się dobrym zdrowiem i przewodzić naszemu krajowi przez następne cztery lata. Po drugie: kogoś, kto widzi zwykłego człowieka. Myślę, że często grupa jest izolowana, ale zwykły człowiek zostaje w tyle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *