Aktualizacje na żywo Australia vs Francja: Bezbramkowa bitwa kończy się rzutami karnymi

Mistrzostwa Świata FIFA Kobiet 2023 będą kontynuowane w sobotę (na FOX i w aplikacji FOX Sports) ćwierćfinałem pomiędzy współgospodarzami turnieju, Australią i Francją, na Suncorp Stadium w Brisbane w Australii.

Australia i Francja zajmują odpowiednio 4. i 5. miejsce w naszych najnowszych rankingach mocy Pucharu Świata. Australia będzie chciała kontynuować bardzo mocne mistrzostwa świata przed własnymi kibicami. Matildas odwołali gwiazdorskiego napastnika i kapitana Sama Kerra i mają nadzieję na jego płynną reintegrację bez zatrzymywania impetu, który zbudowali pod jego nieobecność.

Z drugiej strony Wendy Renard i in Blues Postaraj się stworzyć dominujący wyświetlacz, który wygląda jak jeden z ulubionych produktów konkurencji.

Sobotnie przechylenie ma mnóstwo mocy gwiazd, w tym trzech faworytów Złotego Buta – francuskich napastników Caditiado diani I Eugenii Le SommerAustralia dołączyła do przodu Haley Raso. Również bramkarz Australii Mackenziego Arnolda i francuski bramkarz Pauline Beyrat-Magnin znajdują się na krótkiej liście do tegorocznej Złotej Rękawicy.

Śledź naszą relację na żywo poniżej!

Australia kontra Francja

Dodatkowy czas

122′: Bramkarz Solenna Duranta Przyjazd do Francji tuż przed rzutami karnymi

Trener reprezentacji Francji Herve Renard rzuca kostką przed rzutami karnymi, aby rozstrzygnąć ten emocjonujący mecz z nowym bramkarzem.

109′: Steph GatelyJak grać bohaterem w obronie

107′: Mackenziego Arnolda Z kolejną genialną obroną, aby utrzymać wynik bez punktów

Mackenzie Arnold po raz kolejny obronił, aby w dogrywce Australia i Francja były w impasie 0: 0

105′: Courtney Wynne Prawie stając się strzelcem super-sub

Kilka minut po tym, jak Wynne wszedł jako rezerwowy, australijski napastnik prawie sam uderzył.

100′: Bramka Francji odrzucona z powodu faulu w polu karnym

Blues W końcu myśleli, że wybili wątpliwy rzut rożny, ale bramka została odbita za faul, gdy Wendy Renard została wezwana – ku uldze kibiców w Brisbane, w większości wspieranych przez Australijczyków.

Faul w polu karnym spowodował obalenie bramki Francji i Australii

92′: Australia Katarzyna Cory Zapisz się na trudny sprzęt Sakina Karchaui

Druga połowa

90+4′: Dogrywka nadchodzi z powodu presji Australii, ale nie może zostać zamieniona

60′: Kolejne złote okazje dla Australii, ale bez gola

Dwie genialne interwencje francuskiej bramkarzy Pauline Peyraud-Magnin były jedynym powodem, dla którego Australia nie nagrodziła swoim hałaśliwym kibicem gospodarzy w Brisbane kolejnym golem.

Australia i Francja wciąż 0-0 po świetnej obronie Pauline Beyrat-Magnin

55′: Patrz kto wchodzi!

Australijska gwiazda i kapitan Sam Kerr wszedł jako wczesny rezerwowy, ponieważ nadal leczy kontuzję łydki. Jego wejście wywołało największy ryk wieczoru wśród kibiców gospodarzy w Brisbane.

50′: Australia podkręca presję na początku drugiej połowy!

The od Matyldy Ta próba Mary Fowler zakończyła się rzutem rożnym, ale ostatecznie bez gola.

połowa czasu

Kto uderzy pierwszy?

Ekipa World Cup NOW miała pełną akcji pierwszą połowę w Brisbane, ale zakończyła się bezbramkowym remisem.

Pierwsza połowa

45′: Mary Fowlera Nie można zakończyć ataku przed przerwą

41′: Eliza de Almeida Ratuje Francję niesamowitym uderzeniem na bramkę!

Elisa de Almeida z Francji blokuje strzał

32′: Gwiezdna obrona z Australii Mackenziego Arnolda Aby Francja nie wpisała się na listę strzelców

Wspaniała obrona Mackenziego Arnolda sprawiła, że ​​Australia i Francja nie zdobyły gola

12′: Francja puka wcześnie i chybia

8′: Wczesna szansa Caditiado diani i Francja

1′: Trwa przed emocjonującą publicznością domową!

WSTĘP

Ustawianie sceny

Ekipa „World Cup NOW” oglądała mecz na żywo przed rozpoczęciem meczu w mediach społecznościowych.

Klucz do wygrania Australia vs Francja | Teraz mundial

Klucz do wygrania Australia vs Francja |  Teraz mundial

Linie startowe

Australijski napastnik, Kerr, ponownie nie znalazł się w wyjściowej jedenastce, ale ma zagrać w sobotę. Kontuzja łydki wykluczyła Kerra z zaledwie 10 minut na mundialu, a wszystko to w ostatnim zwycięstwie Australii nad Danią w 1/8 finału.

Tymczasem Francja będzie musiała powstrzymać Kerra i Raso bez obrońcy Ave Perisette, przynajmniej na początku. Perisset został wykluczony z początkowej jedenastki Blues.

Sprawdź pełny harmonogram Mistrzostw Świata Kobiet i zobacz, jak oglądać każdy mecz na żywo Tutaj. Znajdź najnowsze wyniki Tutaj.

Podążaj za nami Śledź ulubione, aby spersonalizować swoje wrażenia z FOX Sports

Mistrzostwa Świata FIFA Kobiet

Australia

Francja

Wydobądź więcej z Mistrzostw Świata FIFA Kobiet Śledź ulubione, aby otrzymywać aktualizacje dotyczące gier, wiadomości i nie tylko