Astros pokonał trzech graczy korzystających z domów z Yankees Bullpen, aby wziąć udział w pierwszej grze ALCS za klejnotem Justina Verlandera

The Astros Uciekają trzy otoczone murem domy Jankesi Bulban i Justin Verlander Forma Cy Younga zaskoczyła, gdy Houston wzięło udział w pierwszym meczu ALCS 4-2.

Po wymianie wczesnych biegów, zespoły weszły na dolną szóstkę. Menedżer Yankees, Aaron Boone, przeszedł już po piątej strunie odciążającej. Clark Schmidt Boone dostał podwójną grę, aby uciec z dżemu po wyjściu z otwieracza Jameson Taylor Za trzecim razem Astros powinien zacząć stawiać czoła składowi. Okazało się to za dużo, pozwalając Schmidtowi wrócić na szóste miejsce. Yuli Kuriel I Chas McCormick Każdy z nich założył pasy, aby zdobyć przewagę nad Astros.

Nowy krótki przystanek Astros Jeremy RockBohater zwycięskiej 18-tej wygranej Houston Marines W ALDS — dodano kolejny bieg z podniebnym homerem w siódmym Frankie Montas – Dodano terminy handlowe Yankees do listy ALCS i używane z bullpen.

A Anthony Rizzo Homer zagroził, że wywoła powrót Yankees w ósmym miejscu, ale menedżer z Houston, Dusty Baker, sprawdził bliżej. Ryan PresleyYar przerwał rajd i uratował cztery auty.

Astros — dzięki zamieszaniu z własnej winy po skandalu z kradzieżą znaków — dotarł do ALCS szósty sezon z rzędu. Po raz trzeci w tej passie są związani z Yankees. Pierwsze dwa razy wygrał Houston — ku rozgoryczeniu fanów Yankees. Głębokość rzucania kijem uszczuplonym kontuzjami Yankees wydaje się być karłowata iw dużej mierze wygląda na odbicia.

Houston nie potrzebowała dużej głębi w grze 1. Verlander, 39-letni as, który może wygrać AL Cy Young, odrobił trudny początek przeciwko Seattle sześcioma inningami w piłce jednobiegowej. Uderzył 11 i pozwolił tylko na trzy trafienia, ustanawiając nowy rekord MLB w swoim ósmym w karierze dwucyfrowym meczu przekreślonym w postsezonie. Po wcześniejszym pozwoleniu na bieganie możesz prawie oglądać, jak Verlander odnajduje swój rytm w czasie rzeczywistym. Szczególnie jego podkręcona piłka wyglądała ostro w miarę postępu gry.

W sumie Yankees strzeliło 17 razy, podczas gdy pałkarze Astros strzelili tylko dwa gole. Sarah Longs z MLB.com poinformowała, że ​​była to największa marża w historii posezonowej.

Astros znów będzie miał przewagę na papierze w grze 2. Rozrusznik Yankees Luis Severino Z ERA 3,19 w 19, w większości zdrowym i powrotem do dobrych wyników w 2022 roku. Ale po przeciwnej stronie Framber Valdez Stał się jedną z najbardziej niezawodnych broni w baseballu – publikując 2,82 ERA w 200 rundach.

Ten mecz odbędzie się w czwartek o 19:37 na TBS.

Chcesz poznać najważniejsze wątki z października? Jesteśmy z Tobą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *