Braves dostają Seana Murphy’ego, Brewers dostają Williama Contrerasa w wymianie trzech drużyn

Braves dostali łapacza Seana Murphy’ego Od A, oświadczenia Jeffa Bassona z ESPN. W rzeczywistości jest to wymiana trzech drużyn, dla jednego Przechodzą obokz Williama Contrerasa Browary i Przepraszam Bino Dla A. Możliwość gry prawą ręką Freddiego Tarnocka Od Atlanty do Oakland Roberta Murraya z Fansite. A’s również mają zapolowego Ujście rzeki Ruiz Z Milwaukee, Ber Murraya. Joela Shermana z New York Post Dodaje to Joela Byampsa I Justin Jager Chodzenie do barów. Kiley McDaniel z ESPN Wskazuje, że jest leworęczny Kyle’a Muellera Jadąc do Oaklandu. Nie wiadomo jeszcze, czy jest to pełna umowa, czy też zaangażowanych jest więcej graczy.

Ten ruch ostatecznie kończy sagę handlową, która trwa już prawie rok. Po sezonie 2021 A’s mocno oparł się na przebudowie Matta Olsona, Matta Chapmana, Sean Maneya I Chrisa Bassita Przed dniem otwarcia, z Frankiego Montasa Zostanie odwrócony przed terminem 2022.

Murphy był następnie szeroko widziany z wielu powodów. Po pierwsze, osiągnął trzy lata służby w MLB w 2022 roku i teraz otrzyma wyższą pensję w drodze arbitrażu. Współpracownik MLBTR, Matt Schwartz Przewiduje się, że Murphy zarobi 3,5 miliona dolarów w 2023 roku, zanim przejdzie do wolnej agencji po 2025 roku. Po drugie, A ma wielką szansę na złapanie z Atlanty w ramach umowy z Olsonem. Shea Langeliers. Miał świetny sezon w Triple-A i dobrze się prezentował w swoim 40-meczowym debiucie w majors. Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, wydawało się prawdopodobne, że A’s przekażą pracę Langeliers i wymienią Murphy’ego na ulepszenia w innym miejscu na liście.

Idąc tą drogą, A’s rozstają się z jednym z najlepszych łapaczy w grze. 28-letni Murphy ma za sobą 330 meczów w wielkich ligach i wyróżnia się każdym aspektem gry. Trafił 46 home runów i ma łączną linię odbijania 0,236/0,326/0,429. Ta produkcja prowadzi do wRC+ na poziomie 116, co wskazuje, że jest o 16% wyższy od przeciętnego pałkarza w lidze i powyżej przeciętnego łapacza, ponieważ ci zwykle mają nieco niższe wyniki niż inni. Zrobił krok naprzód na płycie w 2022 roku, po uderzeniu w zaledwie 20,3% swoich występów na płycie po ponad 25% swojej wcześniejszej kariery.

W obronie Murphy również zbiera entuzjastyczne recenzje. Od początku 2020 roku ma na swoim koncie 13 zachowanych defensywnych rund za tablicą, co plasuje go w czołowej 10 w lidze. Metryka kadrowania FanGraphs dała mu 19,5 w tym przedziale, trzecią najwyższą taką liczbę. Ten wszechstronny wkład pozwolił mu mieć zamiast niego 10 trafień w ciągu tych trzech sezonów, drugie miejsce wśród wszystkich łapaczy MLB, zgodnie z FanGraphs. JD Realmudo przed nim.

Jeszcze wiele przed nami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *