Buty Donald Trump: wszystko, co wiemy o złotych butach za 399 dolarów „Never Give Up”

Po nakazano mu zapłacić ponad 300 milionów dolarów w ramach głośnego śledztwa w sprawie oszustwa, Donald Trump ma już nowy sposób na zarabianie pieniędzy — sprzedaż autokarów.

W sobotę na SneakerCon w Filadelfii były prezydent zaprezentował swoje nowe, wysokie buty „Never Surrender”.

Złote buty zaczynały się od ogromnej ceny 399 dolarów, ale w Internecie sprzedały się już wielokrotnie za dużo.

Oto, co wiemy o ostatnim wkroczeniu Trumpa do świata mody:

Do „prawdziwych patriotów”

W pierwszym „oficjalnym” materiale Trumpa widać, że byłemu prezydentowi nie przeszkadzają dwie rzeczy, które najbardziej lubi – Ameryka i on sam.

Wysokie buty w kolorze jasnego złota mają dużą literę „T” z boku i amerykańską flagę wyszytą wokół kołnierza, zapewniają „zarówno styl, jak i wygodę” i są opisywane jako „idealne dla każdego zwolennika Trumpa”.

Klientom po raz kolejny oferuje się „kawałek historii” poprzez zakup butów, których wyprodukowano jedynie 1000 par.

Wysokie buty w kolorze jasnego złota mają dużą literę „T” z boku i amerykańską flagę wyszytą wokół kołnierza.

(Getty Images)

Według strony internetowej sprzedającej buty każda para będzie numerowana, a „co najmniej 10 par” otrzyma autograf Trumpa.

„Są przeznaczone dla przebojowych, którzy nie znają słowa „odejść”. Z klasycznym złotym wykończeniem i plakietką „T” te buty są przeznaczone dla prawdziwych patriotów” – czytamy w opisie.

„Noszone z amerykańską flagą na kołnierzu, krzyczą odważnie i niezależnie. Trampki Never Surrender to Twój krzyk bojowy w formie buta. Zasznuruj i wyjdź gotowy na podbój.

Dostępne są jeszcze dwie pary butów; Jedna para białych butów „POTUS” i druga para czerwonych butów „T-Wave”.

ile

Wysokie buty z napisem „Never Surrender” mają wysoką cenę 399 dolarów, ale buty wywołały już zaciekłe wojny licytacyjne w Internecie ze względu na ich wyjątkowość.

W niedzielę szybkie wyszukiwanie w serwisie eBay wykazało, że para butów kosztowała mniej niż 5000 dolarów. Zwolennik Magi twierdził, że zapłacił za podpisaną parę 9000 dolarów.

Jak podaje witryna internetowa, buty za kostkę są już wyprzedane w Internecie i można składać zamówienia w przedsprzedaży.

Pozostałe dwie pary butów można nabyć w sklepie internetowym w cenie 199 dolarów.

Na nowej stronie internetowej można kupić inne buty marki Trump oraz wodę kolońską i perfumy „Victory47” po 99 dolarów za butelkę.

Jeden z kibiców Magi twierdził, że zapłacił na aukcji 9 000 dolarów za podpisaną parę butów.

(eBay)

Powiązania polityczne?

Chociaż buty i strona internetowa popierają retorykę w stylu Trumpa, często widywaną podczas jego kampanii, strona twierdzi, że nie ma to związku z „żadną kampanią polityczną”.

Kiedy były prezydent zaprezentował obuwie, nagrodzono go owacją na stojąco w Centrum Kongresowym w Filadelfii.

„W tej sali panuje wiele emocji” – powiedział o reakcji, trzymając parę złotych butów i umieszczając po jednym po obu stronach podium.

„To jest coś, o czym mówię od 12, 13 lat. I myślę, że to będzie wielki hit.

Urzędnicy kampanii Trumpa promowali pojawienie się w postach internetowych.

Jednakże zastrzeżenie na stronie internetowej stwierdza: „Trump” i powiązany projekt są zastrzeżonymi znakami towarowymi i/lub znakami towarowymi firmy CIC Ventures LLC.

„Trampki Trumpa to Donald J. Nie są projektowane, produkowane, dystrybuowane ani sprzedawane przez Trump, The Trump Organisation ani żadną z ich stowarzyszonych firm lub zleceniodawców. 45Footwear, LLC wykorzystuje nazwę, wizerunek i podobiznę Trumpa na mocy umowy licencyjnej, która może zostać rozwiązana lub odwołana zgodnie z jej warunkami.

„GetTrumpSneakers.com nie ma charakteru politycznego i nie ma nic wspólnego z jakąkolwiek kampanią polityczną”.

Produkty Trumpa

Donald Trump pokazał na SneakerCon swoje nowe buty za kostkę „Never Surrender”.

(AP)

Buty i woda kolońska to najnowsza próba zarobku na skandalu byłego prezydenta.

W okresie bożonarodzeniowym Trump promował różne przedmioty pod hasłem „Nigdy się nie poddawaj”, w tym karty, papier do pakowania i części własnego kostiumu.

W grudniu reklamował elementy garnituru, które miał na sobie podczas robienia niechlubnego zdjęcia policyjnego – po okazyjnej cenie 4600 dolarów – jako „historyczny” prezent bożonarodzeniowy.

Okazja nadarzyła się w ramach serii cyfrowych kart kolekcjonerskich zatytułowanych The Mugshot Edition. Klienci mogli kupić 47 cyfrowych kart kolekcjonerskich z różnymi patriotycznymi wizerunkami Trumpa w stylu pop-artu – po 99 dolarów za sztukę – a następnie otrzymać w prezencie specjalną kartę fizyczną.

Na stronie internetowej jego kampanii promowano artykuły świąteczne, w tym artykuły papiernicze i pończochy z motywem zdjęć seryjnych. Jego charakterystyczne czapki z daszkiem „Make America Great Again” są nadal w sprzedaży, ponieważ wcześniej były oferowane w okresie świątecznym w tradycyjnej czerwieni i zieleni z dekoracjami bożonarodzeniowymi.

Zakrętki sprzedawano po 50 dolarów za sztukę, a papier do pakowania za 35 dolarów. Pończochy kosztują 25 dolarów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *