Chorwacja vs. Maroko, Niemcy vs. Japonia, Hiszpania vs. Kostaryka, Belgia vs. Kanada

Grupy E i F rozpoczną się w środę, kiedy Hiszpania, Niemcy i Belgia rozegrają swoje pierwsze mecze w turnieju. Faworytami są Hiszpania i Niemcy Grupa E powinna odpadnąć. Czy Japonia lub Kostaryka mogą zagrać spoiler w pierwszych meczach? Tymczasem Belgia zmierzy się z Kanadą w pierwszym meczu Kanadyjczyków na mundialu od 1986 roku.

Maroko kontra Chorwacja

5 rano czasu wschodniego w środę, FS1

Czy Chorwacja dostanie awans na mundial 2018? Starzejący się Luka Modrić prowadzi Chorwatkę, która cztery lata temu dotarła do finału. Ale ten zespół jest gorszy niż przed ostatnim meczem turnieju i nie lekceważ Maroka. To zespół, który z łatwością przebrnie przez fazę grupową. Krawat może być prawostronny.

Niemcy kontra Japonia

8 rano czasu wschodniego w środę, FS1

Niemcy są tu po prawej stronie, choć nie lekceważcie Japonii, która niestety zremisowała. Japonia będzie jedną z drużyn, które wydostaną się z wielu grup. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak Jamal Musiała wpłynie na swój pierwszy mecz w Pucharze Świata i jak ustawią się Niemcy. Wszelkie pytania dotyczące Niemiec znajdują się w tylnym rzędzie. Czy Japonia może to wykorzystać?

Hiszpania vs. Kostaryka

11:00 czasu wschodniego w środę, Fox

To mecz, który zostanie rozegrany głównie na kostarykańskiej połowie boiska i nie będzie przesadą stwierdzenie, że Hiszpania prawdopodobnie będzie miała 75% posiadania piłki. Wszystko będzie zależało od tego, jak Hiszpania rozbije drużynę z Kostaryki, która jest zadowolona z wystawienia wszystkich 11 graczy z pola za piłką i trafienia jak największej liczby kontrataków i stałych fragmentów gry. Poniżej 2,5 bramki przy +115 wydaje się tego warte.

Belgia vs. Kanada

14:00 czasu wschodniego w środę, Fox

Belgia była bez Romelu Lukaku po tym, jak został wyrzucony z boiska wcześniej w turnieju. Wciąż jednak jest wielu utalentowanych pomocników i napastników, a Belgia ma najlepszego zawodnika turnieju w osobie Kevina De Bruyne’a. Nie byłoby niespodzianką, gdyby Kanada uzyskała tutaj wynik, ale wybierzmy faworytów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *