Cowboys at Broncos Score: aktualizacje na żywo, kanał telewizyjny, transmisja na żywo, statystyki gry na sobotni mecz sezonowy

Chociaż Dallas Cowboys i Denver Broncos byli bez większości startujących w sobotnim otwarciu przedsezonowym, No. 2 Denver wciąż miał dużo ofensywnej siły ognia dzięki rozgrywającemu Joshowi Johnsonowi. Zaczynając w miejsce Russella Wilsona (wycofanego), Johnson wykonał dwa przyłożenia w pierwszej połowie, dając Denverowi prowadzenie 17-0 do przerwy.

Najważniejszym podaniem było uderzenie z 40 jardów do Brandona Johnsona, syna byłego łapacza MLB Charlesa Johnsona. Johnson następnie uderzył Setha Williamsa na przyłożenie 1 jarda trzy gry później, aby ustawić Broncos na 7-0.

Johnson znalazł Kendall Hinton na przejściu Rainbow przy przyziemieniu na wynik 24 jardów, dając Denver prowadzenie 14-0. Poszedł 16 z 24 na 172 jardy i dwa przyłożenia w pierwszej połowie (ocena 120,2).

Cooper Rush zaczął dla Cowboys w miejsce Douga Prescotta (emerytowanego). Pokonał 9 z 17 na 70 jardów i przechwycił w pierwszej połowie, a przechwycenie nastąpiło po podaniu czwartej bramki w pierwszej kwarcie. Kilku starterów z Dallas odpadło z konkursu (w sumie 20). Dallas miał dziewięć rzutów karnych w pierwszej połowie.

Kilka bitew obozowych zajmie centralne miejsce w drugiej połowie sobotniego tiltu, więc śledźcie bloga na żywo, aby zobaczyć całą akcję!