Członkowie bractwa Uniwersytetu New Hampshire zostali oskarżeni o nękanie; Wydano nakazy aresztowania na 46 osób

Szkoła poinformowała, że ​​uniwersytecki oddział Sigma Alpha Epsilon (SAE) został zgłoszony szkole przez Narodową Organizację Bractwa w związku z zawieszonymi zarzutami.

Podejrzewa się, że Hasing mógł być zamieszany w wydarzenie, w którym 13 kwietnia wzięli udział nowi członkowie uniwersyteckiego oddziału SAE, poinformowała w komunikacie prasowym policja w mieście goszczącym uniwersytet w Durham.

We wtorek wydano nakazy dla 46 członków SAE, z których 10 zostało aresztowanych około godziny 14 w piątek, podała policja. Policja poinformowała, że ​​10 zostanie ukaranych grzywną w wysokości do 1200 dolarów i oskarżonymi o wykroczenie.

Policja nie ujawniła szczegółów dotyczących zarzutów.

Zastępca Prokuratora Okręgowego Emily Marchewa Biuro prokuratora hrabstwa Strafford Powiedział, że „niewielu”, którzy poddali się w areszcie, zostało wyznaczonych na 13 lipca.

„Prawo zezwala na nakładanie opłat na tych, którzy są przedmiotem kłopotów i aktorów oraz tych, którzy się kłopotają i nie zgłaszają tego” – powiedział Marchewa. „46 oskarżonych osób mieści się we wszystkich trzech kategoriach”.

Marchewa powiedział, że nie może ujawnić wielu informacji na temat sprawy, ponieważ jest w toku.

Dochodzenie rozpoczęło się 18 kwietnia, po tym jak przedstawiciele uniwersytetu powiedzieli, że policja powiedziała, że ​​pięć dni temu mogło dojść do zakłopotania w domu.

Nakaz obciąża bractwo Epizod szaleństwa studenckiego, powiedziała policja. Policja powiedziała, że ​​zarzuty przeciwko organizacji mogą sięgać nawet 20 000 dolarów.

Uniwersytet Krajowa siedziba Bractwa poinformowała, że ​​natychmiast skontaktowała się z policją w Durham po tym, jak została poinformowana o rzekomym incydencie.

„Przez całe śledztwo współpracowaliśmy z policją, a wyniki śledztwa policyjnego zostały zawieszone do czasu powstania bractwa” – czytamy w oświadczeniu uniwersyteckim.

Narodowe Centrum Usług Bractwa z siedzibą w Illinois stwierdziło, że jest świadome zarzutów To „natychmiast zatrzymało przystanek i rozdział, rozpoczęło nasze własne dochodzenie i poinformowało administrację Uniwersytetu New Hampshire”.

„Dochodzenie SAE zostało zawieszone, gdy tylko ogłoszono rozpoczęcie śledztwa policyjnego. W pełni współpracujemy z dochodzeniem władz lokalnych i wzywamy wszystkich naszych członków, aby zrobili to samo” – czytamy w oświadczeniu.

„Sigma Alpha Epsilon potępia wszelkie nienawistne i obraźliwe zachowania, które nie reprezentują wartości braterstwa określonych przez naszego zaufanego The True Gentleman” – czytamy w raporcie.

W oświadczeniu bractwa nie wspomniano o charakterze nienawistnych zarzutów.

Na tym Stronie internetowej, SAE twierdzi, że ma ponad 12 000 aktywnych członków uczelni.

W maju zakończył się semestr wiosenny uczelni; Semestr jesienny rozpoczyna się pod koniec sierpnia.

Paradise Officer z CNN i Jason Hannah przyczynili się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *