Dyrektor generalny Phoenix, Michael Rubin, sprzedaje udziały w Philadelphia Sixers, New Jersey Devils

Dyrektor generalny Fanatics, Michael Rubin, ogłosił w środę, że sprzeda swoje udziały w Harris Blitzer Sports & Entertainment, głównym mniejszościowym właścicielu Philadelphia 76ers oraz Sixers i New Jersey Devils.

Źródła podają, że Rubin posiada 10% udziałów w HBSE i wyklucza swoje 11-letnie udziały w NBA i NHL ze względu na rozbieżności w rozszerzaniu swojej działalności w Phoenix o zakłady sportowe i partnerstwa indywidualnych graczy.

„Wraz z rozwojem naszego sekciarskiego biznesu, pojawiają się też przeszkody, przez które muszę przejść, aby nasze nowe biznesy nie kolidowały z moimi obowiązkami jako częściowego właściciela Sixers” – powiedział Rubin w oświadczeniu. „… Mając na uwadze te fakty, sprzedam swoje udziały w Sixers i zostanę dożywotnim fanem właściciela obszaru.”

Fanatics to firma o wartości 20 miliardów dolarów, która sprzedaje online licencjonowane firmy i uczelnie. Ekspansja zakładów sportowych i negocjowanie indywidualnych umów partnerskich z zawodowymi sportowcami stwarza szereg konfliktów z zasadami rokowań zbiorowych.

Guard był zaangażowany przed handlem Sixers-Brooklyn Nets James Horton W lutym Rubin przyjrzał się rywalom NBA ze względu na jego bliski związek z Hortonem. Rubin mógł teraz nawiązać zewnętrzne partnerstwa finansowe z graczami, którym nie wolno było, ponieważ był właścicielem części zespołów.

Josh Harris, założyciel i główny partner zarządzający HBSE, powiedział w oświadczeniu: „Ogromny sukces Michaela w każdym większym sporcie uczynił z niego globalną platformę dla fanatyków. „Jestem bardzo wdzięczny za jego wieloletnią współpracę.

„Michael zawsze będzie członkiem naszej rodziny HBSE i Sixers i będzie kluczowym partnerem w naszym wspólnym zaangażowaniu w bycie siłą dobra w Filadelfii”.

David Blitzer, współzałożyciel i współzarządzający partner HBSE, powiedział: „Michael jest wizjonerem i innowatorem, który odegrał kluczową rolę w rozwoju i utrzymaniu HBSE dla przyszłych sukcesów. Od ponad 11 lat jest niesamowitym przyjacielem i partnerem biznesowym lata i jego intuicja., Etyka pracy, pasja i umiejętność łączenia ludzi pomogły mu stać się jednym z najbardziej wpływowych i odnoszących sukcesy liderów w branży.

„Michael wykorzystał te same cechy, gdy stał się motorem pozytywnych, inspirujących zmian w naszych społecznościach. Gra uwalnia swój pełny potencjał, łącząc fanów”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *