Elon Musk powrócił na Twittera po przerwie w CBS, zostawiając odpowiedź w formie emoji

Dyrektor generalny Tesli, Elon Musk, został wyśmiany w CBS w niedzielne popołudnie za to, że powiedział, że tymczasowo przychodzi na Twittera. zawiesza jego stosowanie Platforma dotycząca kwestii bezpieczeństwa.

— poinformowała agencja informacyjna Wiadomości i stacje CBS Twitter wznowi działalność po weekendowej przerwie, aby ocenić „obawy dotyczące bezpieczeństwa”.

W charakterystyczny dla siebie zwięzły sposób Musk odpowiada zakłopotanym emotikonem „twarzą w usta”, co zwykle sugeruje cierpki śmiech lub zakłopotanie.

Elon Musk przeprowadził ankietę wśród użytkowników, czy Donald Trump powinien wrócić na Twittera, a miliony szybko odpowiedziały

CBS News była jedną z pierwszych dużych firm medialnych Opuść Twittera Wśród gróźb ze strony krytyków Muska zejdzie ze sceny, gdy przejmie firmę.

ZDJĘCIE PLIKU: Zdjęcie Elona Muska jest widoczne przy logo Twittera na tym zdjęciu z 28 października 2022 r. (REUTERS/Dado Ruvic/Illustration/File Photo/Reuters Photos)

Sieć potwierdziła ten ruch w piątkowym odcinku „CBS Evening News with Norah O’Donnell”. W nagłówku zatytułowanym „Twitter Turmoil” krajowy korespondent CBS News, Jonathan Vigliotti, poinformował o masowych rezygnacjach pracowników urażonych „ultimatum” Muska skierowanym do pracowników w zeszłym tygodniu.

Historia CBS News zawierała cytat niezadowolonego byłego inżyniera, który został zwolniony, który powiedział, że kultura Twittera pod rządami Muska była „zdecydowanie kulturą strachu i niepewności, niepokoju”. W połowie segmentu Vigliotti ogłosił decyzję sklepu o zawieszeniu korzystania z Twittera.

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox Business

Ogłosił: „W świetle niepewności związanej z Twitterem i z powodu dużej ostrożności, CBS News zawiesza swoją aktywność w serwisie społecznościowym, ponieważ nadal monitoruje witrynę”.

Gabriel Hayes z Fox News przyczynił się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *