Frankie Montas, Lou Trivino z 4 kandydatami na Yankees

Tej wiosny A wcisnęły przycisk resetowania, wymieniając garść gwiazdek na przyszłość. Trzymając jedną z nazw markiz terminu handlowego 2022 r.Frankie MontasOdbudowa trwała w poniedziałek, a praworęczny udał się z ulgą do Yankees.Lou TrevinoDla czterech pomniejszych ligowców.

Montas, który doznał ucisku w ramionach tuż przed przerwą All-Star, a jego rozwijające się akcje handlowe mocno ucierpiały, odbudował swoją wartość dzięki parze solidnych występów w zamian. W sezonie Montas jest 4-9 z 3,18 ERA i 109 strajkami w 104 2/3 inningów w 19 startach. Jego 1,14 WHIP plasuje się na 10. miejscu wśród starterów American League.

Montas pozostaje pod kontrolą zespołu przez cały sezon 2023, co dyrektor generalny A, David Forst, wielokrotnie wymieniał jako powód, dla którego nie spieszył się, by go sprzedać. „A” chcieli odpowiedniego zwrotu za to, co uważali za najlepszego miotacza na rynku, i dostali paczkę zatytułowaną leworęczny Ken Waldychuk – produkt St. Mary’s College of California w Moraga, który oceniał Yankees. Nie. 5 szansa i Nie. 70 ogólna szansa Najnowsze rankingi MLB Pipeline. Z Nowego Jorku przyjeżdżają również praworęczny Luis Medina (prospekt Yankees nr 10), leworęczny JP Sears (nr 20) i drugi bazowy Cooper Bowman (nr 21).

Cała czwórka znalazła się w pierwszej trzydziestce rankingów A w MLB Pipeline: Waldychuk no. 3, Madina nr. 7, Sears nr. 19 i Bowmana nr. 29.

„Jeśli nie jesteśmy gotowi do głównej ligi, mamy trzech miotaczy, którzy są całkiem blisko” – powiedział Forst. „Sears był w wielkich ligach i kilka miesięcy temu widzieliśmy go z bliska w Nowym Jorku. Uważamy, że wszyscy trzej faceci są bliscy bycia w rotacji głównej ligi, a Bowman to facet, który miał niesamowity pierwszy pełny rok w szkicu. Cieszę się, że mogę dodać ich wszystkich do naszej organizacji.

Po tym, jak Chris Bassitt, Matt Chapman, Matt Olson i Sean Manaea zostali wymienieni w ciągu trzech tygodni, „A” spotkały się z dużym zainteresowaniem kilku drużyn podczas wiosennych treningów dotyczących Montasa jako następnej gwiazdy Oakland. Pomimo zachęcającego postępu w ciągu ostatniego miesiąca, koncentrujemy się na dalszym wzmacnianiu systemu farm, który ma teraz kilka obiecujących perspektyw, które mogą pomóc poprowadzić A do rywalizacji o playoff w ciągu najbliższych dwóch lat.

29-letni Montas został pierwotnie sprzedany z Dodgers do asów w sierpniu 2016 roku i przeszedł kilka wzlotów i upadków jako młody miotacz, zanim w pełni przekształcił się z twardego miotacza w miotacza z najlepszymi rzeczami. W ciągu sześciu sezonów w Oakland Montas osiągnął 35-30 z ERA 3,70 w 114 meczach (89 startów) i wyprodukował splitter, który stał się jednym z najbardziej dominujących boisk w meczu.

Trevino, wybrany przez A w 11. rundzie MLB Draft 2013, rozpoczął rok jako bliższy Oakland, ale ostatecznie stracił tę rolę po chwiejnym początku. Ma 6,47 ERA z 10 obronami w 39 występach z ulgą w tym sezonie.

Waldychuk, 24 lata, będzie podlegał Triple-A Las Vegas. Był wybrany przez Yankees w piątej rundzie w MLB Draft 2019 po występie w St. Mary’s i ma 3,00 ERA w 50 meczach ligowych mniejszych karier (48 startów) z 328 strajkami w 215 2/3 inningów. Po dominacji w Double-A Somerset, aby rozpocząć kampanię w 2022 roku z 1,26 ERA w sześciu startach, Waldychuk szybko awansował do Triple-A Scranton/Wilkes-Barre, gdzie miał 3,59 ERA z 70 skreśleniami w 47 meczach 2 na 11 startów . /3 rundy.

Waldychuk wykonuje szybką piłkę z czterema szwami, która osiąga prędkość 92-95 mil na godzinę. Jego słabnąca zmiana z lat 80. i zamiatający suwak są plusami, gdy są w najlepszym wydaniu, a leworęczni również pracują nad dodaniem większej głębi do jego podkręconej piłki. Ogólnie rzecz biorąc, jest to kombinacja czterech wyciągów, która pozwala mu wejść do początkowej rotacji Oakland.

26-letni Sears dzieli w tym sezonie czas pomiędzy Triple-A i głównymi ligami, osiągając 2,05 ERA w 22 inningach, w siedmiu meczach (dwa starty) z Yankees. Jest 1-1 z ERA 1,67 w 11 meczach (dziewięć startów) w Triple-A. Biorąc pod uwagę jego ramę o wadze 5 stóp i 11, 180 funtów, Sears prezentuje się bardziej jako wielozadaniowy środek odciążający niż element rotacyjny. Sears zgłosi się również do Triple-A Las Vegas.

Medina, 23 lata, jest dużym ramieniem, którego fastball ma prędkość 96-99 mil na godzinę z akcją cięcia z prędkością 103 mil na godzinę. Miał problemy z dowodzeniem w tym sezonie w Double-A Somerset, gdzie był 4-3 z 3,38 ERA i 81 strajkami z 40 spacerami w 72 rundach. Jeśli Medina przezwycięży jego problemy z dowodzeniem, może być postrzegany jako potencjalny starter pierwszej linii. W przeciwnym razie bullpen jest miejscem, w którym mógłby się udać jako wielki liga. Na razie dołączy do początkowej rotacji w Double-A Midland.

Pomiędzy wiosennymi transakcjami a poniedziałkowymi ruchami, A znacznie poprawiły swoją głębokość pitchingu w całym systemie. Pięciu z ich 10 potencjalnych klientów to obecnie miotacze (Waldychuk, Medina, Gunnar Hoglund, JD Zinn, Ryan Cusick) pozyskani w transakcjach od marca.

„Nie powiedziałbym, że powinniśmy skupiać się na pitchingu w żadnej z umów, które zawarliśmy od marca” – powiedział Forst. „Ostatecznie, z systemami, z którymi mamy do czynienia, właśnie tam wylądowaliśmy. Oczywiście, po tej umowie, patrzysz na miotacze, które zostały dodane do naszego systemu w ciągu ostatnich kilku miesięcy i czuję się naprawdę dobrze z tym. nasza głębia idzie naprzód… Dodajesz tych trzech facetów i to jest nasz Zadziwiająco głęboki zespół dla organizacji.

Bowman, 22 lata, był wyborem w czwartej rundzie przez Nowy Jork w drafcie MLB 2021. Był plus plus szybkość w High-A Hudson Valley, gdzie przebił 35 baz, jednocześnie tnąc 0,217/.343/.355 z ośmioma osobami korzystającymi z domu i 15 deblami w 80 meczach.

Kilka nazwisk graczy pojawiło się ostatnio w plotkach handlowych, w tym z pola Ramon Laureno i łapacz Sean Murphy. Ponieważ szybko zbliża się wtorkowy termin 15:00 PT, Foust powiedział, że spodziewa się, że rozmowy handlowe w lidze będą się nagrzewać, w tym jego trwające dyskusje z innymi klubami.

„Przyjrzymy się dostępnym możliwościom” – powiedział Forst. „Jak wszystko, równoważymy graczy, którzy przyczyniają się do tego, co naszym zdaniem możemy osiągnąć dla przyszłych zespołów. Nie mam listy kontrolnej rzeczy do zrobienia wcześniej. [the Trade Deadline.] Nieustannie wiemy, gdzie są możliwości.

„Wszystko ma szansę. Szybkość zwykle wzrasta w ciągu ostatnich 24 godzin z dowolnym limitem czasowym w tej grze. Będziemy gotowi na wszystko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *