Giełda dzisiaj: aktualizacje na żywo

12 godzin temu

Akcje Boeinga spadają

Akcje Boeinga spadły o prawie 3% w przedłużonym obrocie po tym, jak firma uziemiła 787 Dreamliner z powodu problemu z kadłubem.

Firma nie może wznowić dostaw, dopóki nie wykaże FAA, że rozwiązała problem. Jednak produkcja będzie kontynuowana, a Boeing nie spodziewa się, że problem będzie wymagał dodatkowych prac nad samolotami 787.

Sprawdź wykres…

Boeing dzieli 1 dzień

12 godzin temu

Raport o wydatkach na konsumpcję osobistą – preferowana miara inflacji banku centralnego – ma zostać opublikowany w piątek

Nie tylko inwestorzy zwracają uwagę na wskaźnik cen wydatków na konsumpcję osobistą. Przedstawiciele banku centralnego również obserwują raport, ponieważ jest to ich ulubiony wskaźnik inflacji.

PCE, wydawane przez Biuro Analiz Ekonomicznych, pokazuje zmiany cen towarów i usług, które kupują konsumenci.

Według ekonomistów ankietowanych przez Dow Jones styczniowy odczyt, który ma się ukazać o 8:30 czasu wschodniego, wykaże 4,4% wzrost podstawowego PCE w ujęciu rok do roku i 0,5% wzrost w porównaniu z poprzednim miesiącem.

Jednym z powodów, dla których Rezerwa Federalna lubi PCE, jest to, że indeks obejmuje Kompleksowa obsługa towarów i usługW porównaniu z popularnym Indeksem Cen Konsumpcyjnych.

Rynek Darli

12 godzin temu

Akcje, które robią największe ruchy po godzinach

Wszystkie trzy firmy trafiają na pierwsze strony gazet w handlu rozszerzonym.

  • Carvana – Akcje wzrosły o 1,7%. Dyrektorem naczelnym jest Ernie Garcia w oświadczeniu, powiedział, że firma będzie pracować nad osiągnięciem szacunkowej 1 miliarda dolarów rocznych redukcji kosztów w ciągu najbliższych sześciu miesięcy. Według konsensusu Refinitiv, internetowy sprzedawca samochodów używanych odnotował stratę w wysokości 7,61 USD na akcję. Carvana odnotowała przychody w wysokości 2,84 miliarda dolarów, poniżej oczekiwań na poziomie 3,1 miliarda dolarów.
  • Block – Akcje płatności mobilnych wzrosły o 6,5% po tym, jak Block odnotował lepsze niż oczekiwano zarobki. Wyniki czwartego kwartału. Firma odnotowała przychody w wysokości 4,65 miliarda dolarów, pokonując konsensus Refinitiv w wysokości 4,61 miliarda dolarów. Jednak Block chybił szacunków, publikując skorygowany zysk w wysokości 22 centów na akcję, w porównaniu z oczekiwaniami na 30 centów na akcję.
  • Warner Bros. Discovery — Akcje Warner Bros. Discovery spadły o prawie 1% w rozszerzonym obrocie po tym, jak firma opublikowała rozczarowujące wyniki w ostatnim kwartale. Grupa zajmująca się mediami i rozrywką odnotowała stratę 86 centów na akcję przy przychodach w wysokości 11,01 miliarda dolarów. Analitycy ankietowani przez Refinitiv wezwali do straty 21 centów na akcję przy przychodach w wysokości 11,36 miliarda dolarów.

Przeczytaj więcej po ruchach godzinnych.

-Sara Min

13 godzin temu

Stock Futures Open niewiele się zmieniło

Kontrakty terminowe na akcje w USA niewiele się zmieniły w czwartek wieczorem po tym, jak S&P 500 odnotował czterodniową passę spadków.

Średnie kontrakty terminowe Dow Jones Industrial spadły o 43 punkty, czyli o 0,13%. Kontrakty terminowe na S&P 500 i Nasdaq 100 spadły odpowiednio o 0,12% i 0,19%.

-Sara Min

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *