Ogłoszenia na żywo w ratuszu dotyczące wojny Rosji na Ukrainie

23:02 ET, 23 lutego 2023 r

Administrator USAID twierdzi, że jak dotąd nie ma dowodów na niewłaściwe wykorzystanie pomocy USAAdministratorka USAID Samantha Power przemawia w ratuszu CNN 23 lutego 2023 r.

(CNN)

Administrator Amerykańskiej Agencji ds. Rozwoju Międzynarodowego Samantha Power zapewniła, że ​​pomoc USA jest właściwie wykorzystywana do wspierania Ukrainy w wojnie.

„Jak dotąd nie mamy dowodów na to, że pomoc amerykańska jest niewłaściwie wykorzystywana lub niewłaściwie wykorzystywana, ale znowu kluczem nie jest niczyja dobra wola ani cnota” – powiedział. „Chodzi o kontrolę i równowagę, rządy prawa, uczciwość urzędników”.

Dla kontekstu: Pojęcia władzy pojawiają się, gdy Partia Republikańska się znajduje gorzko podzieleni Na Kapitolu o tym, czy Ameryka powinna dalej pomagać Ukrainie.

Temat finansowania Ukrainy będzie w centrum uwagi jeszcze w tym roku, gdy zaczną się walki o wydatki i polityka prezydencka. Republikanie starają się teraz ograniczyć wydatki w całym rządzie federalnym, kontrolować Izbę Reprezentantów i zyskać przewagę w negocjacjach w celu podniesienia pułapu zadłużenia kraju, podczas gdy konserwatyści na szlaku kampanii przeciwstawiają swoje priorytety Bidenowi w okresie poprzedzającym 2024 r. Cykl wyborczy.

Lauren Fox i Melanie Sanona z CNN wniosły reportaże.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *