GoFundMe Tamar Hamlin osiąga 5 milionów dolarów po zatrzymaniu akcji serca Bills Safety w „Monday Night Football”

Jeśli jest nadzieja, którą należy zabrać z otaczającej przerażającej sytuacji Tamara HamlinTo jest Pochodzi prosto z Rachunki Buffalo Ochrona ma dwa lata GoFundMe.

Dwa dni po tym, jak Hamlin upadł i trafił do szpitala „Monday Night Football” spowodował przerwę w grze, jego jedyna publiczna zbiórka pieniędzy sięgnęła 7 milionów dolarów. Pierwotnym celem GoFundMe było jego rodzinne miasto McKees Rocks w Pensylwanii. została utworzona, aby sfinansować zbiórkę zabawek, 2500 $.

Ponad 220 000 osób przekazało datki na ten cel.

Przedstawiciele Hamlina zaktualizowali stronę GoFundMe w środę, mówiąc, że są „przytłoczeni” „wylewem wsparcia i hojności” pokazanymi w ciągu ostatnich dwóch dni. Obiecali kontynuować odnawianie zbiórki pieniędzy i powiedzieli, że są „optymistami co do przyszłego zaangażowania Tamar”.

Jesteśmy przytłoczeni falą wsparcia i hojności, jaką widzieliśmy w ciągu ostatnich dwóch dni. Dzięki zebraniu ponad 6 milionów dolarów zbiórka pieniędzy stała się z dnia na dzień przypomnieniem niesamowitej natury ludzkości. Twoje działania bezpośrednio odzwierciedlają typ ludzkiej Tamar.

Jako przedstawiciele Damar, zespół Jaster Athletes opublikował aktualizacje dotyczące zbierania funduszy i będzie współpracował z rodziną Hamlin, The Chasing M’s Foundation i zespołem GoFundMe, aby zapewnić bezpieczne dostarczanie funduszy.

W miarę rozwoju sytuacji będziemy na bieżąco informować o pozyskiwaniu funduszy. Będziemy współpracować z GoFundMe, aby wysłać e-mailem dodatkowe szczegóły dotyczące wykorzystania funduszy, tak aby wszyscy darczyńcy mieli te informacje. Jak możesz sobie wyobrazić, jest to trudny czas dla rodziny. Doceniamy twoje zrozumienie, ponieważ dajemy im czas i przestrzeń, których potrzebują, aby najpierw skupić się na zdrowiu Tamar.

Z niecierpliwością czekamy na przyszłe zaangażowanie Tamar w niezwykle hojne datki. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie i czekamy na dalsze aktualizacje.

Hamlin pokazał”Oznaki postępu„We wtorek iw nocy ze środy ogłoszono rachunki.

Serwis GoFundMe został zaktualizowany we wtorek, potwierdzając okoliczności i dziękując wszystkim darczyńcom za wsparcie. W aktualizacji napisano, że nowe pieniądze zostaną przeznaczone na „wysiłki społeczności Damara i jego ciągłą walkę”.

Sponsorowana przez Chasing M’s Foundation zbiórka pieniędzy została początkowo utworzona w celu wsparcia zbiórki zabawek dla społeczności Tamar.

Jednak otrzymał nowe wsparcie w świetle obecnej bitwy Damara i nie możemy wam wszystkim wystarczająco podziękować. Wasza hojność i życzliwość są dla nas całym światem.

Jeśli chcesz okazać swoje wsparcie i przyczynić się do inicjatyw społecznych Tamar i jej toczącej się walki, to jest odpowiednie miejsce, aby to zrobić. Jest to jedyny obecnie fundusz używany przez rodzinę Hamlinów.

Jeszcze raz dziękuję za wasze myśli, modlitwy i hojne wsparcie w tym czasie.

Damar stworzył fundację The Chasing M’s Foundation, która ma służyć jako narzędzie do wywarcia trwałego wpływu na jego społeczność. Fundacja wspiera przejażdżki zabawkami, przejażdżki z powrotem do szkoły, obozy dla dzieci i nie tylko.

Jedna z największych darowizn była w wysokości 3000 $ Święci z Nowego Orleanu Kwartał Andy’ego Daltona i jego żona Jordan otrzymali setki tysięcy dolarów darowizn od fanów Andy’s Bills w 2018 roku. Bengale z Cincinnati Pomógł Buffalo zdobyć miejsce w play-off.

Inne nazwiska na liście najlepszych darczyńców to właściciel Indianapolis Colts Jim Irsay z 25 003 $, właściciel Patriots Robert Kraft z 18 003 $, Toma Brady’ego Z 10 000 $, Russella Wilsona i Ciara 10 000 $ i Mateusza Stafforda 12 000 dolarów i takie nazwiska Devina McCurdy’egoJason McCourty, Andrew Whitworth, Erin Andrews, Briana HoyeraChrisa Jericho, Ahmeda Gardnera, Seana McVaya, Mike’a Evansa, Davante AdamsShannon Sharp, Maca JonesaDrake London, Michael Phelps i Jerzego Kittle’a.

Tamar Hamlin jest w stanie krytycznym po zawale serca na boisku

Tamar Hamlin jest w szpitalu po zawale serca podczas meczu „Monday Night Football” Buffalo Bills. (Zdjęcie: Randy Litzinger/Icon Sportswire za pośrednictwem Getty Images)

Od wtorku Hamlin przebywał w szpitalu w Cincinnati Bill ma zatrzymanie akcji serca w pierwszej kwarcie meczu przeciwko Bengale z Cincinnati. 24-latek został trafiony w klatkę piersiową po zderzeniu z szerokim odbiornikiem Bengals Dee HigginsaNastępnie upadł po początkowym wzroście.

Gracze z obu drużyn roili się, gdy Hamlin otrzymał resuscytację Ludzie z całego świata sportu wyrażali szok i wyrazy poparcia dla sportowca, który skończył zaledwie dwa lata po studiach. Mecz został tymczasowo zawieszony po tym, jak Hamlin został zdjęty z boiska przez karetkę, a następnie przełożony na czas nieokreślony.

NFL Później ogłoszono, że gra Bills-Bengals w tym tygodniu nie zostanie wznowionaBrak zmian w harmonogramie 18. tygodnia.

Rachunki Poinformowano o tym we wtorek rano Rodzina gracza powiedziała, że ​​Hamlin był w stanie krytycznym w Centrum Medycznym Uniwersytetu Cincinnati po przywróceniu bicia serca na boisku. Wydał oświadczenie, w którym podziękował fanom za wsparcie, a także ratownikom i personelowi szpitala.

Hamlin, wybrany w szóstej rundzie z Pittsburgha w drafcie NFL 2021, w tym roku awansował na pozycję startową po kontuzji All-Pro Micah Hyde’a kończącej sezon. W 15 meczach z 13 startami zanotował łącznie 91 wślizgów, sześć wślizgów za przegraną, dwa bronione podania i 1,5 worka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *