Grasowanie Angels-Mariners doprowadziło do 12 zawieszeń z MLB

Symbol zastępczy, gdy ładowane są akcje artykułu

Długa lista zawieszeń została opublikowana w poniedziałek wieczorem w wyniku niszczącej ławki walki pomiędzy Los Angeles Angels i Seattle Mariners w niedzielne popołudnie.

MLB zawiesiło 12 zawodników, menedżerów i trenerów na 47 meczów. Największa walka w zwarciu w sezonie rozpoczęła się, gdy miotacz Angels Andrew Wands uderzył lewego gracza Mariners Jessego Wingera na początku drugiej rundy w Anaheim w Kalifornii.

Gdy skrzydłowy zbliżył się do ławki Aniołów, ławki zostały zniszczone, a walka wybuchła na około cztery minuty, a mecz został opóźniony o około 18 minut.

Tymczasowy menedżer Angels, Bill Nevin, otrzymał długie zawieszenie w 10 meczach po tym, jak Wands rzucił skrzydłowym, co nastąpiło po wcześniejszych ostrzeżeniach.

Rozgrywka rozpoczęła się w sobotę, kiedy miotacz Mariners Eric Swanson uderzył środkowego obrońcę Los Angeles, Mike’a Trotta, niemal w głowę rzutem w dziewiątej rundzie.

„Jeśli zamierzasz mnie uderzyć, uderz mnie w żebra” – powiedział Trout Powiedział Sobota po porażce jego drużyny 5:3. „Nie bij mnie w głowę. Nie wiem co to za cel, ale… nic w głowie, nie robisz tego.

W pierwszym inningu w niedzielę, Wands rzucił się na środkowego obrońcę Mariners Julio Rodrigueza. Wands, który zwykle odciąża, swoją pierwszą karierę rozpoczął w niedzielę, zastępując planowanego startera Jose Suareza.

Rozmawiając z dziennikarzami, zanim jego drużyna będzie gospodarzem Chicago White Sox w poniedziałek, Nevin zaprzeczył, że używa Wands jako startera do rzucania w Marines.

„To nieprawda” – powiedział Nevin Powiedział. „Wtedy to po prostu dotarło do nas. Gotowe gotowe. Zrobione wczoraj. Dziś skupiamy się na białych skarpetkach.

Skrzydłowy, uderzając w prawe biodro 90-milową szybką piłką, został zawieszony na siedem meczów po tym, jak zbliżył się do kaczki Aniołów, mimo że dwóch sędziów próbowało go zatrzymać. Niektórzy gracze Angels spotkali skrzydłowego na szczycie swojej ławki, gdy gracze Mariners opuścili swoją ławkę.

Seattle shortstop JP Crawford otrzymał zawieszenie na pięć meczów, a Rodriguez został zawieszony na dwa mecze. Wszyscy trzej gracze Mariners będą się odwoływać.

Trzecie tempo Angels Anthony Renton i asystent trenera pitchingu Tom City strzelili po pięć meczów.

Renton, Była gwiazda Washington Nationals Jego znany Ciche zachowanieSpotkałem Skrzydłowego na szczycie ziemianki i wsadził Winkerowi lewą rękę w twarz. Renton cierpiał Kontuzja prawego nadgarstka kończąca sezon Nosił gips na nadgarstku na początku tego miesiąca i podczas walki. Będzie musiał przeprowadzić zawieszenie po powrocie z listy kontuzjowanych, ale Aniołowie nie będą mogli siedzieć na ławce przez kolejne siedem meczów.

Miotacz Wands and Angels Ryan Deborah został zawieszony na trzy mecze za odmowę celowego uderzenia skrzydłowego. Miotacz Los Angeles Riesel Iglesias, trener ławkowy Ray Montgomery i tłumacz Manny del Combo otrzymali wykluczenia na dwa mecze; Tylko Debora i Iglezjasz przemówili do aniołów.

Dowiedziawszy się, że jest jednym z ośmiu graczy lub menedżerów zwolnionych w niedzielę, Iglesias rzucił na boisko pudełko nasion słonecznika. Po powrocie do ziemianki wyrzucił też zbiornik z gumą balonową.

Anioły łapiące trenera Billa Hasselmana również zostały zawieszone na mecz.

Po walce skrzydłowy błysnął środkowymi palcami na trybunach, kierując się do kaczki Seattle. Anioły wykonały dwa przejazdy w siódmej rundzie i wygrały 2-1.

Na poparcie skrzydłowego fan Mariners zamówił pizzę Pepperoni Przedstawiony lewemu polowemu Niedziela w Klubie Publiczności.

„Jedyną rzeczą, za którą mam zamiar przeprosić, jest odwracanie fanów” – powiedział Winger Powiedział Po niedzielnym meczu. „To wszystko. Jako fani wydają ciężko zarobione pieniądze, aby oglądać nas, jak gramy, zasługują na to. Dlatego przepraszam fanów, zwłaszcza kobiety i dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *