Handel Luisem Arraezem Marlinsem

MIAMI – The Marlins zdobyli w piątek mistrza odbijania ligi amerykańskiej i infieldera All-Star. Luis Ares Od praworęcznego Pablo Lopeza i podwójnego 2-out, wewnętrznego pola Jose Salasa (Numer 5 w organizacji Marlins) i zapolowy Byron Sorio.

25-letni Ares, który jest pod kontrolą zespołu do 2025 roku, ma średnią 0,314 w 389 meczach w karierze. W 22 roku zremisował 50 spacerów, aby poprowadzić Bliźniaków, uderzając zaledwie 43 razy, co czyni go jedynym graczem Major League, który uderzył mniej niż 50 razy w co najmniej 500 występach na płycie.

Szczegóły biznesowe
Marliny otrzymują: INF Luis Ares
Bliźnięta otrzymują: RHP Pablo Lopez, INF Jose Salas (prospekt Marlinsa nr 5), Byron Sorio

Ares został pierwszym zawodnikiem od czasów Roda Carewa (1978-79) – wytransferowany z Twins (do Angels) – według Elias Sports Bureau.

Po dodaniu Arraeza Miami zyskuje zarówno imponującą siłę ofensywną, jak i bardzo potrzebną głębię pola bramkowego. Pomimo tego, że został wymieniony jako drugi bazowy, Ares grał na pierwszej bazie w 2022 roku w większej liczbie meczów (60) niż na drugiej bazie (31) lub wyznaczonym pałkarzu (34). Ale Marlinowie chcą, aby Ares wrócił na drugie miejsce. Aby to zrobić, mają duży ruch w pracach: Josh Chisholm Jr. na środek pola.

„The Jazz są bardzo otwarci w tej sprawie” – powiedział dziennikarzom dyrektor generalny Kim Ng za pośrednictwem Zoom. „[He] Brzmiało ekscytująco. … Jazz to wyjątkowy sportowiec. Bardzo potężny. Ma świetny zasięg, świetne tempo. Ma wiele rzeczy, których szukasz, gdy myślisz o środku pola.

„Chwilę o tym rozmawialiśmy, [but] Nigdy tak naprawdę nie zmuszano nas do sensownego myślenia o tym, prawdopodobnie aż do tego sezonu.

Marlins otrzymywali zapytania od Lopeza od połowy sezonu. Lopez w marcu skończy 27 lat Pod kontrolą grupy Do 2024 roku ma 3,94 ERA w ciągu pięciu sezonów (94 starty) z Marlins. W zeszłym roku Lopez połączył się z asem Sandym Alcantarą, aby zapewnić mocny cios dwa razy rotacji Miami, osiągając 32 starty w karierze.

Zainteresowanie Bliźniakami wzrosło w ciągu ostatnich dwóch tygodni, a we wtorek przerodziło się w poważne rozmowy. Pomogło to w stworzeniu Marlinów Starszy starter Johnny Cueto podpisał oficjalny czwartek. W rotacji z Alcantarą i Cueto, a także Jesusem Luzardo (100 1/3 inningów w 2022), Trevorem Rogersem (133), Edwardem Cabrerą (71 2/3) i Braxtonem Garrettem (88), Miami ma nadwyżkę początkowych rzutów. Nie wspominając już o obecnych i byłych perspektywach, które są bliskie ich zarobkom.

„Boisko jest naszą siłą, to nasza podstawa” – powiedział Ng. „Myślę, że to dobra wymiana bejsbolowa dla obu klubów.… Ten sezon poza sezonem zdecydowanie przypominał trochę„ Mały silnik, który jest dobry ”. Budowa była powolna. Ale w końcu dotarliśmy do lepszego miejsca.

Umowa obejmuje również Salasa, który ma trafić do głównych klubów do 2024 roku. Ma również szybkość, solidną siłę ramion i dobrze uderza po obu stronach talerza. Jeden z międzynarodowych perspektyw Marlinów, 17-letni Sorio, podpisał kontrakt w styczniu 2022 roku i grał w Dominikańskiej Lidze Letniej w zeszłym sezonie.

Edwards, który jest w rankingu Miami Szansa numer 16 Oczekuje się, że rurociąg MLB dotrze w tym sezonie do wielkich lig, podczas gdy Amaya – shortstop – jest w rankingu. Numer 12 I może być w głównych zawodach Marlins w tym sezonie po debiucie w 2022 roku.

Z Arraezem w spasowaniu, Marlins budują pole bramkowe – i skład – aby dopasować głębokość ich początkowego rzutu. Skończyli robić ruchy?

„Zawsze chcemy się poprawiać” – powiedział Ng. „Zawsze trzeba pytać. Poza sezonem to poza sezonem – wciąż dzieli nas kilka tygodni od wiosennego treningu. Myślę więc, że zawsze będziemy szukać następnej umowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *