Icon Park, okolice Orlando: 14-letni chłopiec zginął podczas niedawno otwartej przejażdżki Drop Tower.

Dyer Sampson, 14 lat, z Missouri, upadł Orlando Freefall Według biura szeryfa hrabstwa Orange, jego operatorzy opisali go jako najwyższą wolnostojącą wieżę na świecie.
Delegaci zostali zaproszeni Park ikon Sampson został zabrany do szpitala około godziny 23:00, gdzie zmarł z powodu odniesionych obrażeń, poinformowało biuro szeryfa. Szczegóły przyczyny katastrofy nie zostały natychmiast ujawnione.

Śledczy szeryfa ustalą, czy incydent był przypadkowy, czy zamierzony, ale na podstawie wstępnego dochodzenia szeryf hrabstwa Orange John Mina powiedział: „wygląda to na straszną tragedię”.

„Tak (był bezpieczny na siedzeniu), to wszystko, co wiemy w tym momencie. Więc znowu, prowadzimy jazdę z myślą o wszystkich środkach ostrożności, wszystko jest we właściwym miejscu i dlatego badamy”. John Stein, dyrektor sprzedaży i marketingu w Slingshot Group, powiedział Spectrum News13.

Grupa Slingshot prowadzi swobodny spadek, wieżę o wysokości 430 stóp i przejażdżkę. Brook Jones, rzecznik Slingshot Group, powiedział w piątek rano, że będzie zamknięty „do odwołania”. Firma prowadzi również dwie inne przejażdżki w parku.

Wokół wieży swobodnego spadania znajduje się pojazd, który zabierze 30 jeźdźców na szczyt konstrukcji.

„Gdy jeździec dotrze na szczyt, pochyla się o 30 stopni i jest skierowany w stronę ziemi, po czym spada swobodnie około 400 stóp z prędkością do 75 mil na godzinę” – powiedział Icon Park. Strona mówi.

Stein odmówił komentarza w piątek rano na pytania dziennikarzy o to, co doprowadziło do krachu.

„Nasze serca są złamane z powodu rodziny tego młodego człowieka. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby współpracować z oficerami śledczymi, aby rozwiązać tę sprawę” – powiedział Stein.

Departament Rolnictwa i Usług Konsumenckich Florydy będzie miał badaczy na stronie „w czasie, gdy nasze śledztwo jest w toku”, powiedziała CNN rzeczniczka departamentu Carolyn Stoneschifer. dział Ma odpowiedzialność w całym stanie Duże parki mają ponad 1000 pracowników i pełnoetatowych inspektorów, którzy sprawdzają wszystkie przejażdżki rekreacyjne na Florydzie.

Mina powiedziała, że ​​do biura szeryfa nie wpłynęły żadne wcześniejsze skargi dotyczące przejazdu. Podkreślił jednak, że za badanie takich skarg odpowiedzialny jest stanowy departament rolnictwa.

CNN zwróciło się do urzędników parku o opinie i dalsze informacje zwrotne oraz zapisy ankiety dotyczącej swobodnego spadania z Departamentu Rolnictwa.

Korekta: We wcześniejszej wersji historii błędnie wpisano nazwisko ofiary na podstawie informacji uzyskanych od władz.

Leyla Santiago i Sara Weisfeldt z CNN przyczyniły się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *