Jedna osoba nie żyje, trzy trafiły do ​​szpitala po strzelaninie w centrum Atlanty – poinformowała policja

(CNN) [Breaking news update at 1:35 p.m. ET]

Jedna osoba nie żyje, a trzy inne zostały zabrane do szpitala, podczas gdy władze kontynuują poszukiwania bandyty, który zastrzelił kilka osób w pobliżu szpitala Northside Hospital Medical w centrum miasta – poinformował w środę Departament Policji Atlanty.

[Previous story, published at 1:29 p.m. ET]

Władze szukają bandyty po tym, jak kilka osób zostało zastrzelonych w centrum Atlanty w pobliżu Northside Hospital Medical.

Policja poinformowała, że ​​podejrzany był „na czatach”, powiedział CNN, dodając, że podejrzany jest im znany i przebywa na wolności.

Departament Policji w Atlancie opublikował zdjęcia przedstawiające podejrzanego strzelca w bluzie z kapturem, mówiąc, że na podstawie wstępnego dochodzenia uważają, że jest on aktywnym strzelcem.

„Każdy, kto ma informacje na temat miejsca pobytu tej osoby, proszony jest o kontakt pod numer 911” – poinformowała policja. „Uważa się, że podejrzany jest uzbrojony i niebezpieczny i nie należy się do niego zbliżać”.

Departament Policji Atlanty Napisał to na Twitterze Środa, śledztwo w sprawie strzelaniny w budynku przy West Peachtree Street między 12 a 13 ulicą, w wyniku której kilka osób zostało rannych.

Na miejscu zdarzenia widziano kilka wozów strażackich, opancerzony pojazd policyjny i zastępców z biura szeryfa hrabstwa Fulton.

To jest rozwijająca się historia i będzie aktualizowana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *