Jeremy Renner mówi, że jego „ponad 30 złamanych kości” „naprawi się” i „wzrośnie w siłę” po wypadku z pługiem śnieżnym

Jeremy Renner bierze udział w inauguracji Hockey Los Angeles w El Capitan Theatre 17 listopada 2021 r. w Hollywood w Kalifornii.

Jessego Granta/Getty’ego Jeremiego Rennera

Jeremiego Rennera Po wypadku z pługiem śnieżnym dochodzi do siebie i patrzy w przyszłość z pozytywnym nastawieniem.

Aktor, 52 lata, Udostępnił post na Instagramie Sobotni poranek wyglądał jak fizjoterapia w łóżku.

W podpisie swojego postu Renner napisała: „Poranne treningi, wszystkie postanowienia zmieniły ten konkretny Nowy Rok… Uwolnij całą moją rodzinę od smutku i skup się na łączeniu miłości, która może działać szybko”.

The Burmistrz Kingstown Gwiazda powiedziała później: „Chcę podziękować wszystkim, mojej rodzinie i mnie za ich wiadomości i myśli. Dużo miłości i uznania dla was wszystkich”.

„Gdy miłość i więzi z rodziną i przyjaciółmi pogłębiają się, te ponad 30 złamanych kości regeneruje się i staje się silniejsze” – podsumował Renner. „Miłość i błogosławieństwo dla was wszystkich 🙏❤️🙏”.

Nigdy nie przegap historii — zasubskrybuj Bezpłatny codzienny biuletyn dla ludzi Bądź na bieżąco z tym, co ludzie mają do zaoferowania, od soczystych wiadomości o celebrytach po interesujące historie ludzi.

Powiązany: Rodzina Jeremy’ego Rennera „jest zachwycona jego postępami” po wypadku lawinowym, mówi jego siostra

Renner został przetransportowany drogą lotniczą do lokalnego centrum medycznego 1 stycznia po tym, jak został potrącony przez „bardzo duży sprzęt do odśnieżania”, którego właścicielem był Renner. Oczyszczał swój podjazd i pomagał sąsiadom odśnieżać po znacznych opadach śniegu w okolicy, kiedy doszło do wypadku, powiedzieli jego zastępcy i szeryf hrabstwa Washoe, Darrin Ballam. W ciągu kilku dni od zdarzenia.

Zgodnie z oświadczeniem jej przedstawiciela, gwiazda doznała „tępego urazu klatki piersiowej i urazów ortopedycznych” i następnego dnia przeszła pilną operację.

Muszę zdobyć największe historie Ludzie Każdy dzień tygodnia? Subskrybuj nasz nowy podcastCodziennie, od poniedziałku do piątku, ludzie otrzymują najważniejsze wiadomości o celebrytach, rozrywce i zainteresowaniach ludzi.

Źródło zbliżone do Rennera powiedziało w tym miesiącu PEOPLE Aktor wraca do zdrowiaCzeka go „długa droga powrotna”.

„Jeremy robi pozytywne postępy” – kontynuowało źródło, powtarzając opinię siostry Rennera, Kim, która powiedziała PEOPLE Mściciele Gwiazda „Zmiażdżono wszystkie cele postępu”.

POWIĄZANE WIDEO: Jeremy Renner mówi, że jest „z rodziną w domu”, gdy dochodzi do siebie po wypadku lawinowym

Najnowszy post Rennera na Instagramie pojawia się po tym, jak aktor wrócił do swojego domu w Nevadzie po raz pierwszy od wypadku na początku tego tygodnia.

Późna poniedziałkowa noc, Renner odpowiedział na wpis na Twitterze Od oficera Burmistrz Kingstown Relacja z premiery drugiego sezonu serialu. W swoim tweecie aktor zasugerował, że może obejrzeć nowy odcinek swojego serialu Paramount+ w zaciszu własnego domu.

„Tak podekscytowany, że mogę obejrzeć odcinek 201 z moją rodziną w domu, znowu z mgły mózgowej 🙏❤️🙏” – napisał Renner na Twitterze.

Wcześniej w poniedziałek Renner udostępnił zdjęcie na swojej relacji na Instagramie Przedstawia scenę ze śniegiem W miejscu, które wyglądało na jego Reno, dom w Nevadzie, zaspy śnieżne i znaczne ilości śniegu gromadziły się na dachach i drzewach w okolicy.

„Tęsknię za moim szczęśliwym miejscem…” Renner napisał w podpisie na kilka godzin przed powrotem ze szpitala po wyzdrowieniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *