Jerry Springer, którego tabloidowy talk show Rowdy stał się hitem, umiera w wieku 79 lat

Jerry Springer, były burmistrz Cincinnati, zbudował tabloidowe imperium talk-show, w którym prowadził popularny, długo emitowany serial, który zawierał bójki na scenie, skandale, okazjonalną nagość i omawiał tematy tabu, takie jak cudzołóstwo i seks. Na przedmieściach Chicago. Ma 79 lat.

Jego długoletnia publicystka Linda Shafran ogłosiła śmierć w oświadczeniu, które nie określiło przyczyny.

Były prawnik p. Springer pełnił funkcję burmistrza Cincinnati pod koniec lat 70. Serial miał swoją premierę w 1991 roku i trwał 27 sezonów i prawie 5000 odcinków, wywierając nieodparty uścisk na miliony Amerykanów, mimo że krytycy odrzucali go jako wyzysk i sensację.

Krytyk telewizyjny Los Angeles Times, Howard Rosenberg, napisał w 1997 roku: „Springer nosi swój obleśny i szczupły wygląd.

Odcinki miały tytuły takie jak „Trójkąty z babcią” i „Poślubiłem konia”, które niektóre stacje telewizyjne wyemitowały w 1998 roku z powodu dyskusji o brutalności i związkach międzyrasowych. W innym odcinku „Klanfrontation!”, prezes Żydowskiej Ligi Obrony, Irv Rubin, walczy z członkami Ku Klux Klanu w białych szatach.

Pan. Jedna z gości Springera, Nancy Campbell-Panitz, powiedziała w 2000 roku, że Mr. Springer została zamordowana przez swojego byłego męża wkrótce po pojawieniu się w serialu, gdzie skonfrontowała się ze swoim byłym i jego drugą żoną w odcinku o trójkątach miłosnych. Zgodnie z zapisami procesu wydanymi w ramach procesu, producenci serialu chcieli, aby trio walczyło na scenie.

Pan. Springer czasami dystansował się od serialu. „Nigdy nie obejrzę mojego programu”, powiedział Reuterowi w 2000 roku. „Nie jestem tym zainteresowany; to nie jest skierowane do mnie. To głupi program. Nie traktuję go zbyt poważnie. , i dlaczego uważam, że to takie ważne, żeby takie programy były na antenie?” Jestem gotów odpowiedzieć.

Brian Murphy przyczynił się do powstania tego raportu. Pełen nekrolog zostanie opublikowany wkrótce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *