Kate Upton to blond bomba w obcisłej czarnej sukience i wysokich obcasach na pokazie Disney Upfront Showcase 2024 w Nowym Jorku.Kate Upton wyglądała jak blond bomba, gdy we wtorek pojawiła się na pełnej gwiazd Disney Upfront Showcase 2024 w Nowym Jorku – po ujawnieniu jej okładki Sports Illustrated.

31-letnia modelka pojawiła się na czerwonym dywanie w seksownej, obcisłej czarnej sukience midi, która podkreślała jej słynne kształty.

Miała na sobie sukienkę do kostek i przezroczyste czarne szpilki.

Mając efektowną opaleniznę, Upton wyglądała absolutnie promiennie, pozując do zdjęć podczas wydarzenia.

Sprężyste blond loki jej matki opadały kaskadą na jej klatkę piersiową, a jej makijaż był delikatny, ale elegancki.

Kate Upton wyglądała jak blond bomba, gdy we wtorek pojawiła się na wypełnionym gwiazdami pokazie Disney Upfront Showcase 2024 w Nowym Jorku.
Wydarzenie odbyło się w North Javits Center
31-letnia modelka pojawiła się na czerwonym dywanie w seksownej, obcisłej czarnej sukience midi, która podkreślała jej słynne kształty.

Jej pulchna buzia była niesamowicie błyszcząca, a niebieskie oczy wyostrzyły się rozmazanym czarnym eyelinerem.

Aby uzyskać zroszony blask, bujna blondynka posypała policzki świetlistym różem w odcieniu różu.

Błysnęła jasnym uśmiechem, pozując z wyrzeźbionymi ramionami po bokach.

Wtorek był pracowitym dniem dla Upton, która wcześnie i jasno pojawiła się w porannym programie CBS, aby zaprezentować swój wybór, który pojawi się na okładce jednej z okładek z okazji 60. rocznicy powstania Sports Illustrated, która obejmuje siedem wydań specjalnych.

Gayle King, Hunter McCrady i Chrissy Teigen z CBS znalazły się wśród innych nominowanych do specjalnej sesji w gorących kostiumach kąpielowych.

Na swoim zdjęciu na okładce doświadczona modelka wyglądała nieskazitelnie w czerwono-różowym bikini Normaillot, gdy stała z rękami nad głową i eksponowanym kuszącym brzuchem.

„Ważne jest, aby mieć pewność siebie, niezależnie od tego, jak wygląda. Twój głos ma znaczenie. Możesz się poprawić, będąc pewnym siebie” – powiedział w porannym programie.

„Wygląda naprawdę dobrze” – powiedział gospodarzowi CBS Nate’owi Burlesonowi, kiedy po raz pierwszy zobaczył gotową okładkę. Nigdy nie jest stary, [Sports Illustrated] Zawsze znajdzie sposób, żeby mnie zaskoczyć.

Miała na sobie sukienkę do kostek i przezroczyste czarne szpilki
Mając efektowną opaleniznę, Upton wyglądała absolutnie promiennie, pozując do zdjęć podczas wydarzenia.
Błysnęła jasnym uśmiechem, pozując z wyrzeźbionymi ramionami po bokach

Po otrzymaniu sześciu okładek magazynu mama jednego dziecka stwierdziła, że ​​to dla niej najlepsza decyzja.

„To całkowicie zmieniło moje życie” – powiedział o zdobyciu pierwszej karty. 'To moje marzenie. Sports Illustrated to jedyny magazyn, który umieszcza Twoje imię i nazwisko obok zdjęcia.

Upton udostępniła dalej swoje odkrycie na swoim Instagramie, pisząc: „Cieszę się, że mogę wrócić do mojej rodziny z SI! @yutsai88, @mj_day i cały zespół SI naprawdę czują się jak rodzina. Dziękuję bardzo za podzielenie się z wami wszystkimi tą niesamowitą podróżą!’

Redaktor naczelny SI Swimwear, MJ Day, wyjaśnił w CBS Mornings: „Słuchaj, w tym magazynie jest wiele zdjęć strojów kąpielowych.

„Nie brakuje nam strojów kąpielowych, ale podoba mi się pomysł, że wszystkie te dziewczyny muszą się spotkać w sposób, który jest dla nas inny.

„Chcę, aby świat zdał sobie sprawę, że ilustracja sportowa stała się potężnym narzędziem zmian na znacznie szerszą skalę”.

MJ dodał w oświadczeniu, że chce opublikować tegoroczne okładki ze względu na 60-lecie magazynu.

Sprężyste blond loki jej matki spływały po jej klatce piersiowej.
Pozowała do portretów w miejscu wydarzenia w Nowym Jorku

„60. rocznica to wielka sprawa. Może nie jest ona tak uroczyście rozpoznawana jak liczba 50, ale poczuliśmy potrzebę uczczenia 60-tki całym sercem z jednego prostego powodu: ponieważ z pokorą traktujemy ją jako podróż, w której uczestniczyliśmy przez ostatnie 10 lat. Rewolucyjna” – wyjaśniła.

„Złamaliśmy te same zasady. Stawiamy na różnorodność. Bronimy treści.

„Z każdym rokiem stajemy przed wyzwaniem przesuwania granic i ponownego definiowania strojów kąpielowych zdefiniowanych w sporcie”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *