Kodanji Brown Jackson Potwierdzenie na żywo zapowiedzi: Pytanie zaczyna się we wtorek

Yvette McGee Brown, pierwsza czarna kobieta sędzia Sądu Najwyższego Ohio, powiedziała ABC News Live na poniedziałkowym przesłuchaniu, że Ketanji Brown uważał Jacksona za „dobrze potraktowanego”.

„Była gotowa, uśmiechnęła się” – powiedział McGee Brown. „Kamery ciągle ją śledzą, więc jeśli uśmiechnie się w niewłaściwym momencie, ktoś może wziąć coś niewłaściwego z tego uśmiechu, wydaje się, że nie potraktowała tego procesu zbyt poważnie. Więc sposób, w jaki wyglądała, był przemyślany.

McGee Brown powiedział, że uważa, że ​​przeszłość Jacksona jako obrońcy publicznego wniesie do sądu „korzystną” perspektywę.

„Chcemy mieć pewność, że organizacja żyje zgodnie z konstytucyjną równowagą uchwaloną przez organizatorów. Na państwie spoczywa ciężar udowodnienia, że ​​oskarżeni popełnili przestępstwo – jego rolą jako obrońcy z urzędu jest ustanowienie państwa poprzez Aby reprezentować ciężar i swojego klienta z entuzjazmem” – powiedział McGee Brown. „Myślę, że przydałoby się przedstawić tę perspektywę w sądzie. Da to każdemu możliwość zrozumienia, jak to może być dla tych, których nie stać na zakup własnego prawnika, i nauczy opinię publiczną, jak ważne jest to podczas tego procesu. strony potrzebują uczciwej reprezentacji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *