Kontrakty terminowe Dow niewiele się zmieniły, ponieważ inwestorzy ważyli zarobki detaliczne, Walmart wzrósł o 3%

Kontrakty terminowe na akcje w USA niewiele się zmieniły we wtorek, ponieważ inwestorzy zważyli raporty o zarobkach dwóch głównych detalistów.

Kontrakty terminowe Dow Jones Industrial Average spadły zaledwie o 6 punktów, czyli 0,02%. Kontrakty terminowe na S&P 500 spadły o 0,6% wraz z kontraktami terminowymi Nasdaq 100.

Walmart Zysk na akcję jest zgłaszany jako Oczekiwania analityków spowodowały wzrost akcji o 3%. Firma trzymała się również perspektyw na drugą połowę. Rano Home Depot z wcześniejszym raportem, wraz z Zarobki przekraczające oczekiwania A sklep dla majsterkowiczów utrzymuje wytyczne na 2022 rok. Target i Lowe’s przedstawią wyniki kwartalne w środę.

Gdzie indziej akcje ZipRecruiter Firma spadła o ponad 5% po tym, jak obniżyła prognozy zysków.

Wall Street kończy solidną sesję, a wszystkie główne średnie idą w górę po poniedziałku Ostre odwrócenie intraday. Ruch ten przewyższył czerwcowe dołki z rajdu.

Jednak niektórzy postrzegają ostatnie wzrosty jako zwyżkę na rynku bessy, a nie początek nowego cyklu hossy.

„Myślę, że ludzie nie są wystarczająco wrażliwi na to spowolnienie gospodarcze i jego znaczenie dla zysków i marż” – powiedział CNBC Peter Bookwar, dyrektor ds. inwestycji w Bleakley Advisory Group.Szybkie pieniądze”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *