kruki kontra Buccaneers zdobywają punkty, na wynos: Baltimore strzela trzymeczowy poślizg Toma Brady’ego od 2002 roku

Kto gra w czwartek wieczorem dla Baltimore Ravens i Tampa Bay Buccaneers. Kruki przesunęły się na 5-3 po wygranej 27-22 w Tampa Bay, wyglądając jak najlepsza drużyna AFC North. Zamiast tego Buccaneers, teraz 3-5 po trzeciej z rzędu porażce, wyglądali jak drużyna, która nie miała wystarczającej szansy na zagranie głębokiej gry w styczniu.

Tampa Bay rozpoczęło się bardzo dobrze, zanim odpadło w ostatnich trzech kwartach. Gorączka podań przez Baltimore uprzykrzyła życie Tomowi Brady’emu, który w pierwszej połowie pokonał Bena Roethlisbergera, stając się najbardziej zwolnionym rozgrywającym w historii NFL. Lamar Jackson miał świetną noc dla gościa rozgrywającego, gdy rzucił dwa podania przyziemienia na 27 z 38 podań. Jackson był również częścią gry biegowej, która przejechała 233 jardy, co pomogło przeżuć 38-minutowy zegar meczowy.

Po przerwie Kruki objęły prowadzenie po podawaniu przyziemienia w trzeciej kwarcie od Jacksona do Kenijczyka Drake’a i Isaiaha Likely’ego. Baltimore strzelił w podwójnej liczbie na 15 jardów przyziemienia Devina DuVernay’a z 6:35 przed końcem, mniej niż sześć minut po tym, jak Buccaneers zdobyli pierwsze punkty w połowie po bramce z pola Ryana Succopa.

Brady na krótko ożywił nadzieję, podając pod koniec lądowania do Julio Jonesa. Jednak Kruki odzyskały wynik z rzutu na bramkę i przypieczętowały zwycięstwo, przerywając serię 302 meczów Brady’ego bez trzech porażek z rzędu.

Po dwóch zatrzymaniach w czerwonej strefie w pierwszych 30 minutach gry, Buccaneers weszli do przerwy z przewagą 10-3. Tampa Bay również dostało dobrą pierwszą połowę od Brady’ego, którego 44 jardów do Chrisa Godwina dało zielone światło Leonardowi Fournette’owi w połowie pierwszej kwarty.

Obie drużyny doznały poważnych kontuzji w czwartek wieczorem. Kruki straciły odbiornika Rashod Bateman (stopa) i Marka Andrewsa (ramię) przez pierwsze trzy kwarty, a następnie Gusa Edwardsa (ścięgno podkolanowe) w czwartej kwarcie. Bucs stracili linebackera Shaquille’a Barretta w drugiej połowie. Obawia się, że Barrett doznał urazu Achillesa. Za pośrednictwem mediów NFL.

Oto bliższe spojrzenie na to, co wydarzyło się w Tampie.

Dlaczego kruki wygrały?

Baltimore dominował na boisku, kontrolując piłkę przez ponad dwie trzecie gry. Prowadzony przez Edwardsa i Drake’a Baltimore zdominował boisko, pokonując błędy z pierwszej połowy w czerwonej strefie. Kruki otrzymały duży wkład od Likely’ego i DeMarcusa Robinsona, którzy złapali 12 z 15 celów na 141 jardów.

W obronie, Kruki zamknęły atak Brady’ego i Buccaneers przez ostatnie trzy czwarte meczu. Justin Houston pociągnął łyk z Fountain of Youth, rejestrując dwa worki i dwa wślizgi. Houston i pozostali koledzy z drużyny zamknęli biegową grę Tampa Bay, utrzymując Brady’ego przy 26 z 44 podań.

Dlaczego bukmacherzy przegrali?

Ofensywa Tampa Bay całkowicie wyschła po pierwszej kwarcie. Nie dając swojej obronie odpoczynku, jednostka przebiła się pięć razy z rzędu. Podczas gdy jego gra biegowa nie przyniosła mu żadnej przysługi, Brady nie wykonał zbyt wielu podań, które utrzymywały łańcuchy w ruchu. Kary, takie jak falstart Fournette, w obliczu Buccaneers 11 i czwartego gola z linii 3 jardów, gdy pozostało 4:57, również zaszkodziły ofensywie Buccaneers.

Podczas gdy ich ofensywa im nie pomogła, obrona Buccaneers nie zdołała stworzyć zmieniających tempo akcji w drugiej połowie. Kruki nie były w stanie powstrzymać Baltimore’a na zewnątrz, gdy przedzierały się przez obronę Tampa Bay.

Jasnym punktem dla Buccaneers jest związek Brady’ego i Mike’a Evansa. Evans był 6 z 11 celów na 123 jardy, w tym 51-jardowy chwyt, który ustanowił pierwszy wynik Buccaneers w drugiej połowie.

punkt zwrotny

Baltimore zdominował trzecią kwartę, pokonując Tampa Bay 14-0 i kontrolując piłkę przez prawie 13 minut. Ofensywa Ravens otworzyła połowę 9-play, 77-jardowym zacięciem, które zakończyło się decydującym podaniem Jacksona na przyłożenie do Drake’a.

Obrona Ravens wykonała szybki punt Tampa Bay, zanim Baltimore rozpoczął 11-play, 80-jardową jazdę, która została zatrzymana przez sprytne podanie Jacksona do Likely’ego na pięć sekund przed końcem trzeciej kwarty.

Gra w grę

Po odpadnięciu Andrewsa i Batemana Likely zaatakował i wykonał decydujący chwyt, który dał Ravens na dobre prowadzenie. Po zaledwie 10 połowach w pierwszych siedmiu połowach sezonu, w czwartek wieczorem złapał sześć podań na 77 jardów.

Warto zacytować

Po wygranej Jackson pozwolił niektórym swoim fanom mówić za niego. Były MVP ligi cieszył się znakiem, który wskazywał na jego obecną sytuację kontraktową, ponieważ Jackson gra w ramach opcji debiutanta z piątego roku po tym, jak on i The Ravens nie byli w stanie uzgodnić długoterminowej umowy w minionym sezonie.

Co dalej

Buccaneers będą gościć The Rams w rewanżu gorącego starcia rundy dywizyjnej w styczniu. Podobnie jak Buccaneers, Barany powoli zaczynają w tym sezonie. Broniący tytułu mistrzowie zakończyli z rekordem 3-3.

Baltimore pojedzie do Baton Rouge 7 listopada, aby zmierzyć się ze Świętymi w „Monday Night Football”. Ofensywne kontuzje nękają Świętych do tej pory, gdy Nowy Orlean ma zaledwie 2-5.