Los Angeles Dodgers Reversing Course, ponowne zaproszenie drużyny charytatywnej Drag na imprezę Pride Night

Rodin Eckenroth/WireImage/Getty Images/PLIK

Sisters of Perpetual Pleasure uczestniczą w imprezie charytatywnej Cirque du Soleil Volta Equality Night w Los Angeles LGBT Center na Dodger Stadium w lutym 2020 r.CNN

Los Angeles Dodgers przeprosili i ponownie wezwali zespół holowniczy. Nie dzwoniłem do nich wcześniej Nadchodząca noc dumy zespołu na stadionie Dodger.

The Dodgers początkowo zamierzali uhonorować Los Angeles Sisters of Perpetual Indulgence, grupę drag queen, która przewodzi wysiłkom filantropijnym i aktywistycznym w mieście, nagrodą Community Hero Award podczas ich dumy 16 czerwca. W zeszłym tygodniu grupa usunęła siostry z listy wyróżnionych z powodu używania przez grupę katolickich ikon i innych strojów religijnych w przebraniu.

Wniosek, że Anulowanie połączenia wywołało kolejną falę krytyki — tym razem Zwolennicy, fani i sojusznicy LGBTQ wyrazili rozczarowanie, że grupa ugięła się pod presją krytyków sprzeciwiających się LGBTQ.

W poniedziałek Dodgers ponownie zmienili kurs, ogłaszając w oświadczeniu, że mimo wszystko dodadzą siostry.

„Po szczerych rozmowach z naszymi zróżnicowanymi społecznościami, w ramach organizacji Los Angeles Dodgers i hojnych dyskusjach z Siostrami Nieustającej Odpustu, chcielibyśmy serdecznie przeprosić Siostry Nieustającej Odpustu, członkinie Los Angeles Dodgers, społeczność LGBTQ+ oraz ich przyjaciół i rodziny” – powiedział zespół MLB.

Zespół dragów potwierdził, że przyjmie nagrodę Community Hero.

W poniedziałek dwóch członków zarządu organizacji spotkało się z prezesem i dyrektorem generalnym Dodgers Stanem Kastenem oraz liderami organizacji społeczności LGBTQ w Los Angeles i przedstawicielami władz lokalnych, gdzie „personel Dodgers przekazał nam pełne przeprosiny i wyjaśnienia” — powiedziały siostry. . Oświadczenie.

Siostry powiedziały, że wierzą, że przeprosiny były szczere. „W przyszłości, jeśli podobne naciski pojawią się poza naszą społecznością, obie nasze organizacje będą konsultować się z innymi członkami społeczności LGBTQ i pomagać sobie nawzajem” – czytamy w oświadczeniu grupy.

Kevorka Janchessiana/Getty Images

Ósmy doroczny pokaz przedpremierowy LGBTQ+ na stadionie Dodger, 11 czerwca 2021 r.

Byli tacy, którzy byli zszokowani uznaniem sióstr Senator GOP z Florydy Marco Rubio oraz Bill Donahue, przewodniczący Ligi Katolickiej, organizacji, która twierdzi, że chroni wolności religijne i obywatelskie.

Wewnątrz Donahue Oświadczenie Nazwał siostry „obsceniczną grupą antykatolicką” i odrzucił wydarzenie Pride jako „mowę nienawiści”.

Eksperyment był „okazją do nauki z Merkurym” – powiedziały siostry.

„Nasz zespół został wzmocniony, chroniony i wyniesiony do pozycji, w której możemy przekazywać przesłanie nadziei i radości większej liczbie ludzi niż kiedykolwiek wcześniej. Dziękujemy każdej osobie i każdej organizacji, która opowiedziała się za nami z wielką miłością i szacunkiem” – oświadczyli. powiedział.

The Dodgers powiedzieli: „Będziemy nadal współpracować z naszymi partnerami LGBTQ+, aby lepiej się kształcić, znajdować sposoby na wzmacnianie relacji i wykorzystywać naszą platformę do wspierania wszystkich naszych fanów, którzy tworzą różnorodność rodziny Dodgers”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *