Madonna trafiła do szpitala z infekcją bakteryjną i przełożyła trasę koncertową

Madonna spędziła kilka dni na oddziale intensywnej terapii po ciężkiej infekcji bakteryjnej w sobotę. Jej menadżer powiedział w oświadczeniu, że odkłada swoją światową trasę koncertową, która miała rozpocząć się w przyszłym miesiącu.

Piosenkarz Guy Osiary pozostaje pod opieką lekarską powiedział na Instagramie, ale oczekuje się, że w pełni wyzdrowieje. „Wkrótce udostępnimy wam więcej szczegółów, w tym nową datę rozpoczęcia i przełożone występy w ramach trasy” – powiedział.

Przedstawiciele Madonny, w tym Oseary, nie mogli od razu skomentować powagi jej stanu ani tego, czy była przytomna i reagowała.

Jego uroczysta trasa koncertowa, ogłoszona w r Wideo W styczniu wystąpili Amy Schumer, Jack Black i Lil Wayne Początek w Vancouver 15 lipca koncerty mają zostać przedłużone na przyszły rok. The Wycieczka była zorganizowana obejmować przystanki w Seattle, Nowym Jorku, DC, Mexico City i Londynie.

64-letnia Madonna powiedziała: „Nie biorę tego za pewnik. powiedział Kilka dni po ogłoszeniu trasy koncertowej. „Czuję się jak najszczęśliwsza dziewczyna na świecie”.

Gwiazda muzyki pop miała kilka incydentów zdrowotnych na przestrzeni lat, w tym wypadek podczas jazdy konnej w 2005 roku. 2009. W 2020 roku jest zdeklarowany Z powodu utraty chrząstki kilka miesięcy później przejdzie terapię regeneracyjną Nagle odwołany Spektakl w Lizbonie, powiedzieć Ona „musi słuchać mojego ciała i odpoczywać”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *