Matka Toby'ego Keitha dołączyła do niego na scenie podczas ostatniego występu przed śmiercią

Ekskluzywny

Toby’ego Keitha

Mama dołączyła do niego na scenie w Vegas…

Specjalny program przed śmiercią

Jeden Toby’ego KeithaJego ostatnie koncerty przed śmiercią były wyjątkowe… z mamą Karolina Zabawnie pojawił się na scenie, ku zaskoczeniu zachwyconych fanów.

TMZ zdobyło materiał filmowy przedstawiający zmarłą ikonę country w świetnym nastroju podczas występu w Sin City 12 grudnia w Park MGM Las Vegas… który okazał się jednym z jego ostatnich występów. Jego ostatni koncert zakończył się dwa dni później w tym samym miejscu.

Na nagraniu widać, jak przyprowadza na scenę swoją mamę Caroline – żartuje z nią i zachęca publiczność, żeby „pószła do diabła”, co ona robi bez zadawania pytań. Wszyscy mocno się z tego śmiali, co z pewnością było miłym momentem.

Caroline kołysała się pod wpływem ciosów, gdy dzieliła światło reflektorów ze swoim synem, a między nimi była silna więź. Bez wątpienia musiało to być miłe wspomnienie dla Tobiego… właściwie był trochę słaby w klipie… ale w większości dał niesamowity występ ze swoją charakterystyczną piosenką. Jego fanom też musiało się to podobać.

pic.twitter.com/NfdLKGLQQe

— Toby Keith (@tobykeith) 6 lutego 2024 r


Jak informowaliśmy… Toby Zmarł w poniedziałek wieczorem Jak wynika z oświadczenia opublikowanego na jego Facebooku, otoczony rodziną.

Zmagał się z rakiem żołądka… zdiagnozowano go w 2021 roku. Toby'ego ogłosił diagnozę W czerwcu 2022 r.… kiedy to przechodził chemio- i radioterapię oraz przeszedł operację.

Śmierć Toby'ego to wielka strata dla świata muzyki country… W ciągu swojej trzydziestoletniej kariery wydał 24 albumy studyjne i kompilacyjne oraz 2 płyty świąteczne, zarabiając 40 milionów dolarów na światowej sprzedaży muzyki.

Studia TMZ

We wrześniu ubiegłego roku zdobył także nagrodę Country Music Icon Award w konkursie People's Choice Country Awards 2023 – co jest ogromnym wyczynem dla każdego artysty country.

Toby ma zaledwie 62 lata.

rozerwać
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *